Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Horoskop na srpen: Lvi budou mít čas na lásku, Raci na velká rozhodnutí

Co pro vás hvězdy nachystaly na druhou polovinu prázdnin?

Lev

23. 7. – 22. 8.

Do 23. srpna, kdy je Slunce ve vašem znamení, se nedržte zpátky. Všem vysvětlete, že jste vyrazila dobývat svět. Pravý čas na lásku přichází mezi 11. a 20. srpnem. V obdivu opačného pohlaví se doslova koupete. Komplimenty vám skládají i lidé, do nichž byste to nikdy neřekla. Užívejte si to!

Rak

22. 6. – 22. 7.

Do 11. srpna můžete plně využívat vliv Venuše ze svého znamení. Pokud potřebujete partnerovi vysvětlit, že jediné, co vám chybí, je sladké růžové miminko, udělejte to 2. nebo 3. srpna. Šance, že podlehne, je opravdu značná. 

Panna

23. 8. – 22. 9.

Není důvod, abyste se lidem ze svého okolí snažila zalíbit za každou cenu. Pro vás i pro ně bude daleko lepší, když jim sebevědomě předložíte své požadavky a necháte je, aby se s tím popasovali, jak umějí.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Krizí se nebojte. Momentálně patříte k těm nečetným, které si je umějí užít, a navíc díky nim získáte i to, co vám dosud unikalo. Svým jednáním donutíte k obdivu i jinak na pochvalu skoupého partnera. 

Štír

24. 10. – 22. 11.

Zásadní vliv na vás vyvíjí Uran, který se zastaví ve vašem partnerském sektoru. Zapomeňte na improvizaci. Místo ní využijte jen dobře promyšlené a zkušenostmi podložené plány a argumenty.     

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Mars v partnerském sektoru vám sice dává energii, ale taky vás vyzývá k rozumnému jednání. Opravdu se nemusíte hádat pokaždé, když se vaše názory neshodnou.

Mohlo by se vám líbit

Kdo nežárlí, ten nemiluje. Vydejte se na cestu do hlubin žárlivcovy duše

Žárlivost jsme zažili asi všichni. Kde se bere a dá se jí vyvarovat? Vydejte se s námi na cestu do hlubin žárlivcovy duše.
marianne.cz

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Lásce a mezilidským vztahům obecně byste se měla věnovat do 11. srpna. S pomocí Venuše a Marsu upevníte vztah, který máte, tak, aby vám vydržel navždycky. 

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Zásadní vliv na vás vyvíjí úplněk, který nastane 12. srpna. Pod jeho vlivem a s jeho pomocí dokážete udělat krásný a velice úspěšný krok. Je jen potřeba, abyste se nebála změn, které s sebou přinese.  

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Uran, který pomalu prochází vaším komunikačním sektorem, vám nabízí novou profesní dráhu. Jupiter vás přesvědčuje, že vám kromě osobního uspokojení přinese i peníze. Opravdu jste si jistá, že to nechcete zkusit?

Beran

21. 3. – 20. 4.

To, že se Jupiter ve vašem znamení obrátil do zpětného chodu, vnímáte jako plus. Tempo událostí se zpomalilo tak, abyste kromě práce a povinností měla čas i na lásku, a zejména na děti. Užívejte si s nimi léto!  

Býk

21. 4. – 21. 5.

Zásadní vliv na vás vyvíjí Mars, který je až do 20. srpna ve vašem znamení. Konečně si uvědomíte, na co máte právo, a začnete o to usilovat. Nikomu nedovolte, aby vám vysvětloval, že je to marná námaha!

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Mars, který je od 21. srpna ve vašem znamení, předznamenává půl roku, kdy musíte být bojovná a aktivní. Když si uvědomíte, že o sobě nesmíte pochybovat, ale musíte za sebe naopak bojovat, bude to skvělé. 

Mohlo by se vám líbit

Srpnový úvodník šéfredaktorky Moniky Mudranincové: Dvě minuty štěstí

Dnes je krásný den už od rána. Dopřála jsem si snídani do postele, poslouchala jsem u toho Beth Orton a na poradu naší redakce jsem přišla jen s pětiminutovým zpožděním – a to jen proto, že jsem se od výtahu ještě vracela namazat se krémem s vysokým SPF faktorem. (Doufám, že naše kosmetická redaktorka Karolína ocení, že se řídím jejími radami.)
marianne.cz

Související články

Zábava
Cestujte nalehko a neplaťte za zavazadlo navíc. Poradíme vám, jak se efektivně sbalit do batůžku

Cestujte nalehko a neplaťte za zavazadlo navíc. Poradíme vám, jak se efektivně sbalit do batůžku

Zábava
Zážitek na celý život. Soutěžte o setkání s fotbalovými superstar

Zážitek na celý život. Soutěžte o setkání s fotbalovými superstar

Zábava
Sezóna hiků je tady: Zjistěte, jakou výbavu si s sebou vzít a jak se efektivně sbalit

Sezóna hiků je tady: Zjistěte, jakou výbavu si s sebou vzít a jak se efektivně sbalit

Zábava
Pět aplikací, které vám usnadní život. Už je máte v mobilu?

Pět aplikací, které vám usnadní život. Už je máte v mobilu?