Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Kdyby se stále natáčel Sex ve městě, měla by už Miranda takového puberťáka

Vzpomínáte na postavu Bradyo Hobbese, Mirandina roztomilého zrzavého chlapečka, kterého měla se Stevem? Jeho představitel, Joseph Pupo, si v seriálu zahrál jak tříměsíční miminko, tak i malého chlapce. Naposledy jsme měli možnost ho vidět ve filmu Sex ve městě 2 v roce 2010. Jak vypadá teď? Budete překvapená!

Ivona Šouralová | 24. 08. 2016

 

 

 

Tady je vidět, jak ten čas neuvěřitelně letí!

 

 

 

sex and the city 2

Mimochodem, tato fotografie pochází z natáčení jednoho vtipného videa, kde poněkud odrostlého představitele malého Bradyho zpovídala dvojice po americku nadšených moderátorů Sas Goldberg a Jake Wilson. Vyptávají se ho na průběh natáčení slavného seriálu, na miminko, se kterým se zpočátku na place střídali, na scénu s oslavou narozenin, po níž se Miranda a Steve dali zase dohromady (epizoda Jeden, jedna, jedno)... zkrátka na vzpomínky, ale nevypáčí z hocha vůbec nic. „Byly mi tři měsíce. Seriál jsem nikdy neviděl,“ odpovídá stroze a evidentně nechápe, proč moderátoři dělají kolem Sexu ve městě takový humbuk.

Je to samozřejmě míněno jako fór a Joseph Pupo pro ten účel plní roli správně blazeovaného puberťáka. Jestli bude v herecké kariéře pokračovat, však zatím není jasné. Jak prozradil, momentálně účinkuje pouze v rámci školního divadelního kroužku. 

Člověk se sice ze zákulisí seriálu nic nového nedozví, ale jak poznamenal jeden komentář pod videem: „Tehdejší casting byl skutečně perfektní. On pořád vypadá, že by mohl být synem Cynthie Nixon a Davida Eigenberga.“ Podívejte se zde: 

{YouTube}https://www.youtube.com/watch?v=oMJ-JSepSdA{/YouTube}

 

A ještě trochu nostalgie a jedno vzpomínkové video – Vítej, Brady!

{YouTube}https://www.youtube.com/watch?v=Po29D0My-s4{/YouTube}

 
ČTĚTE TAKÉ: