Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Kupte Windows tablet nabitý LEGO® zábavou a soutěžte o super ceny

Vstupte do světa LEGO® nákupem skvělého Windows tabletu Lenovo Miix 3 8 a hrajte o super ceny!

Redakce Marianne | 19. 05. 2015

Pořiďte si praktický tablet a zapojte se do soutěže o ceny pro celou rodinu. Co můžete vyhrát? Stavebnice LEGO®, rodinnou vstupenku na LEGO® KidsFest Praha, a dokonce zájezd do Legolandu!

Získejte mnohem víc, než jen tablet! Lenovo Miix 3 8 je kompaktní tablet se čtyřjádrovým procesorem, který se díky příznivé ceně hravě vejde do vašeho rodinného rozpočtu. Pořídit si ho můžete jen za 3 499 Kč, a to včetně systému Windows 8.1. Díky tomu na něm spustíte aplikace, na které jste zvyklí z běžné práce na počítači, a používání tabletu se tak stane mnohem efektivnějším a příjemnějším. Lenovo Miix 3 8 navíc obsahuje balík služeb Office 365 na jeden rok.
Vyhledávač Bing Smart Search dostupný u systému Windows 8.1 zajišťuje rychlejší práci a zábavné brouzdání po internetu. Je navržen tak, abyste mohli svůj dotykový tablet využívat skutečně na maximum, a přináší přesné výsledky při vyhledávání v rámci webu, tabletu, aplikací i cloudu. Vychutnejte si hudbu na dosah ruky, snadné zobrazení a procházení obrázků z webových stránek.

MS LEGO marianne MC svet1000x750 Tablet badge whiteLenovo Miix 3 8 je navržen pro práci i zábavu doma i na cestách. Je skvělý pro rodiče, kteří potřebují chvíli pracovat, i pro děti, které se chtějí zabavit při dlouhé chvíli. Naplno ho oceníte při cestování i na dovolené, je nesrovnatelně lehčí a praktičtější než notebook. Má baterii s výdrží až pět hodin, takže se u něho může vystřídat celá rodina. Špičkové hliníkové tělo tvoří elegantní i odolnou schránku, kterou hned tak nepoškrábete. Tablet má také integrované webkamery.

Nákupem tabletu Lenovo Miix 3 8 získáte jedinečnou možnost stáhnout si zdarma TV seriály s LEGO® hrdiny. Stačí zadat na soutěžním webu kód, který naleznete v balení tabletu. Vaše ratolesti tak budou mít své oblíbené hrdiny z řady LEGO® Friends, Ninjago a Chima na dosah ruky.

Vyhrajte lístky na festival LEGO® KidsFest Praha, který proběhne 13. 6. – 28. 6. 2015. Čeká vás více než 7 miliónů kostek LEGO® ke stavění, jedinečné autorské práce stavitelů uměleckých děl z LEGO® kostek, unikátní stavby od členů LEGO® fan klubů ze střední a východní Evropy a mnoho dalšího.

Vyhrát můžete také lístky pro svou rodinu do LEGOLAND Deutschland! Ve velkém zábavním parku můžete strávit den plný legrace a adrenalinu. Je rozdělen do tematických celků a neustále se inovuje v souvislosti s novými stavebnicemi.

Vyplňte na soutěžním webu tipovací otázku. Soutěž probíhá od 11. 5. do 5. 7. 2015 ve třech kolech. Celkem se hraje o 3× rodinný zájezd pro 4 osoby do LEGOLAND Deutschland, 3× rodinné vstupné na LEGO® KidsFest a 100× stavebnici LEGO®. Soutěžte na webu www.tabletzavizo.cz

Související články

Zábava
Princ William slaví 42. narozeniny: Podívejte se na jeho nejhezčí momenty s Kate a dětmi

Princ William slaví 42. narozeniny: Podívejte se na jeho nejhezčí momenty s Kate a dětmi

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte britskou královskou rodinu? Otestujte své znalosti o monarchii

Kvíz: Jak dobře znáte britskou královskou rodinu? Otestujte své znalosti o monarchii

Zábava
5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

Zábava
Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy

Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy