Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Květnová Marianne je právě v prodeji

Info ikona
Květnová Marianne

Vychází nová Marianne, která oslavuje mateřskou lásku a všechny statečné ženy. Co dalšího se v ní dočtete?

Karolína Peřinová | 28. 04. 2022

Jenovéfa Boková letos oslaví své třicáté narozeniny, a tak jsme v rozhovoru společně trochu bilancovali. Jak se jí žilo v bohémské rodině, kde měla roli benjamínka a nakolik jsou s maminkou a sestrou propojené dnes?

Kdy jste naposledy někoho objali? V květnové Marianne se dozvíte, jaké má obyčejné objetí blahodárné účinky na duševní i fyzické zdraví. Naposledy na dlouhou dobu objaly své blízké čtyři Češky, které se rozhodly odletět do ciziny a začít nový život. Zeptali jsme se jich, jak se jim tam daří. Naopak Halyna Prokopyshyn musela svou zem opustit nedobrovolně a utéct se svými dcerami před válkou. Na stránkách květnové Marianne se dozvíte celý jejich příběh.

V Módě se můžete těšit na přímořskou atmosféru a outfity v tónech písku. Dále vás čeká rozhovor s módní návrhářkou Josefínou Bakošovou, Janinou Šlemínovou-Staehelin i hit list Lucie Koldové. V Kráse vám dáme pět tipů proti vráskám, i návod na to, jak si na Den matek udělat s maminkou doma wellness odpoledne.

Na závěr vás šéfredaktorka Monika Mudranincová provede Milánem, vezmeme vás na cyklovýlet a představíme několik receptů z nové kuchařky Marcela Ihnačáka.

Květnová Marianne