Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Letošní Vánoce zůstane vaše peněženka plná

Kabelky, boty, šperky, hračky pro děti nebo ponožky pro manžela. Tyto i další věci patří mezi nejčastější dárky k Vánocům.

Redakce Marianne | 16. 11. 2016

To, že se nakupováním vaše peněženka tenčí, jste si již zažila. Ale jaké to je, když díky nakupování máte peněženku plnou? Tak přesně to si doposud vyzkoušelo na 200 000 tisíc lidí. Buďte mezi nimi i vy!

Předvánoční období znamená útok na vaše peněženky, které úměrně s časem blížících se Vánoc povážlivě ztrácí svůj objem. Kdyby bylo možné nakupováním vydělávat, tak by nejspíš právě toto období bylo nejziskovější. A co když to jde? Co když si můžete vašimi vlastními nákupy vydělat?

Skutečně, nakupováním je možné získat peníze a není to vůbec složité! Webový portál PlnáPeněženka.cz vám umožňuje vydělávat a to vašimi běžnými nákupy. Zní to zvláštně, ale čtete dál, hned se dozvíte jednoduchý princip.

Obchodníci se v těchto dnech předhání v neodolatelných nabídkách, jen abyste nakoupili právě u nich. Ze všech stran na vás útočí jejich reklamní sdělení. Ti obchodníci, kteří na to jdou chytře, část peněz připravených na reklamu dají přímo svým zákazníkům a dělají to prostřednictvím takzvaného cashback portálu.

02

Ze svých nákupů můžete tímto způsobem získat zpět za vaše nákupy až 15 % ze zaplacené ceny. Za vánoční nákupy průměrná domácnost utratí asi 20 tis Kč. Pokud budete nakupovat chytře přes Plnou Peněženku, můžete takto získat zpět z vašich nákupů až 3 tisíce Kč! To už je pěkná sumička na povánoční nákup třeba nových botiček, co říkáte?

Stačí jednoduchá registrace v podobě zadání e-mailové adresy a můžete díky vaším nákupům začít vydělávat i vy. Jak na to? Před vaším nákupem jdete na PlnaPenezenka.cz, přihlásíte se do svého účtu a zvolíte e-shop, ve kterém chcete nakupovat. Nemusíte se bát, že byste si mezi e-shopy nevybrala. Partnery Plné Peněženky je více než 400 e-shopů. Jako příklad je možné jmenovat Mall.cz, BonPrix.cz, Tchibo.cz, DámeJídlo.cz, ale i zahraniční jako třeba Booking nebo Aliexpress.

Ano skutečně je to tak jednoduché! Cashback portál PlnáPeněženka.cz takto za dobu svého působení připsal lidem, kteří Plnou Peněženku používají, za jejich nákupy již úctyhodných 20 miliónů Kč!

Tip jak nakoupit nejvýhodněji a ještě vydělat

Pokud jste nestihli páteční Aliexpress day, nezoufejte. Velice výhodně se dá nakoupit i přímo v ČR a nebudete muset čekat měsíc na doručení zboží. Už tento týden 15. – 16. 11. je možné na většině e-shopů nakupovat s dopravou zdarma, nic méně ten pravý den na výhodné nákupy je v pátek 25. 11. v tak zvaný „Black Friday“, kdy ceny tisíců položek padají jako hvězdy.

Aby vaše vánoční nákupy byly ještě výhodnější, nezapomeňte nakupovat přes PlnáPeněženka.cz a vydělejte tak o Vánocích až 15 % ze všech vašich online nákupů.

 

Pokud jste nestihli páteční aliexpress den, nezoufejte. Velice výhodně se Dá nakoupit i Primo v ČR nebudete Muset čekat měsíc na doručení zboží. Ten pravý doupěti na výhodné Nákupy JE V pátek 25. 11. V Tak zvaný "černý pátek", KDY Ceny tisíců položek padají Jako Hvězdy.