Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Místo miminka si pořídili štěně a jejich fotografie se rychle staly virálními

Stále více párů si pořídí raději domácí zvíře než dítě. Tento australský pár se rozhodl, že pořízení štěněte navíc náležitě zdokumentuje. Podívejte se na jedenáct fotografií, které získaly během krátké doby velkou popularitu.

Redakce Marianne | 2. 09. 2015

Abby Lee a Matt Kay z australského Sydney slýchávali od své rodiny stále ten stejný dotaz, kdy už si konečně pořídí potomka. Po měsících přemlouvání se konečně rozhoupali, a opravdu se o jednoho člena rozrostli. Na oslavu této radostné události nafotili sérii novorozeneckých fotografií, i když jejich potomek je přece jen trochu chlupatější, jedná se totiž o štěně groodla, křížence pudla a zlatého retrívra.

Nápad na pořízení této vtipné série dostala kamarádka páru fotografka Elisha Minette. „Vezla jsem Abby a Matta domů, když si štěně vyzvedli, a po cestě jsem si vzpomněla, jak na ně rodiče tlačí, aby si už pořídili dítě. Měl to být vtip a nikoho z nás nenapadlo, že fotky budou tak oblíbené, vysvětluje Elisha.

„Elisha nás hecovala, ať fotografie zveřejníme, a jelikož vím o spoustě párů v našem okolí, kteří mají s rodiči stejný problém, rozhodli jsme se, že je takto pobavíme a třeba i podpoříme. Beru to tak, že na děti jsme ještě pořád mladí a Humphrey je dobrý trénink," směje se Matt.

Místo miminka si pořídili štěně a jejich fotografie se rychle staly virálními