Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Mobilní aplikace, které vám vyvěští budoucnost

Někdo na ně věří, jinému se zase nechce věřit, že je osud vepsán do hvězd. Horoskopy vzbuzují v lidech vášně, nadšení i opovržení. Přesto čas od času do nich nahlédne každý z nás.

Člověk je tvor zvědavý, a především netrpělivý. Ve chvílích nejistoty, životního zklamání či nepohody se snažíme najít špetku naděje, která by nás postavila zpátky na nohy. Právě v takových momentech přicházejí na řadu horoskopy nebo jiné nástroje odhalující budoucnost. Zároveň může být četba horoskopu denní rituál či zdroj zábavy. Ať už patříte do jakéhokoliv tábora, vybrali jsme pro vás zajímavé aplikace a webové stránky, na kterých se dočkáte prvotřídních horoskopů. Budoucnosti zdar!

Co – Star

Všichni, kdo se hlouběji zajímají o horoskopy, vědí, že nezáleží jenom na měsíci narození, ale především na konkrétním čase. To je známo i aplikaci Co – Star, která nabízí personalizované horoskopy právě podle vašeho data a času narození. Ihned po přihlášení vyplníte důležité informace a následně se každý den můžete těšit na krátké shrnutí i podrobnější rozpravy o tom, s čím daný den budete mít potíže i radosti. Doporučujeme, abyste stránku sledovali i na sociálních sítích, obzvláště jejich Instagram nabízí plno zajímavých „špeků“. Například se tam dozvíte, která znamení mají nejhorší kocovinu či nejlepší milostný život.

Jedinou nevýhodou aplikace je, že není dostupná v českém jazyce. Pokud vám ale angličtina nedělá problémy, pak se s aplikací jistě rychle spřátelíte.

iLuna

Fáze Měsíce ovlivňuje naši náladu, energii, a především má vliv na mnoho činností. Není tedy od věci vědět, ve které fázi se aktuálně Měsíc nachází. Právě na toto téma se zaměřuje aplikace iLuna, díky které budete mít jasný přehled o tom, jak vás Měsíc ovlivňuje. Určitě se hodí říci, že aplikace je zpoplatněna a aktuálně stojí okolo 75 Kč. Vyplatí se tedy pořídit pro ty z vás, kterým už nestačí pouze lunární kalendář na psacím stole, a touží po podrobnějším rozboru aktuálního postavení Měsíce.

Měsíc
The Daily Horoscope

Mít vedle sebe klasický, čínský i druidský horoskop? To se vám splní v aplikaci The Daily Horoscope, která se specializuje spíše na obecné charakteristiky znamení a méně personalizované horoskopy. I tak vám ale nabídne ucelené denní, týdenní i měsíční horoskopy, které vám alespoň zčásti napoví, co vás čeká a nemine. Pokud se nechcete aplikaci svěřovat s osobními údaji a stačí vám jednodušší horoskop, pak je tato aplikace přímo pro vás!

AstroStyle

Jednovaječná dvojčata Ophira a Tali se rozhodla, že svou vášeň k horoskopům zprostředkují co nejvíce lidem s pomocí „normálního“ jazyka. A tak Ophira a Tali založily webovou stránku AstroStyle, která se zaměřuje na lifestylový horoskop. Sestry skvělým a mnohdy odlehčeným jazykem a parádními ilustracemi dokázaly zaujmout řadu dívek a žen, a doslova se z nich staly horoskopové celebrity. Dnes na svých stránkách nabízejí denní, týdenní, měsíční i celoroční horoskopy a nadšenci si mohou pořídit i jejich podrobné knížky.

Věříte horoskopům? 

ČTĚTE TAKÉ: Kartářky a osudy známých žen: která dá na jejich rady?

Související články

Zábava
Kvíz: Znáte základní anglické fráze? Otestujte své znalosti před letní dovolenou v zahraničí

Kvíz: Znáte základní anglické fráze? Otestujte své znalosti před letní dovolenou v zahraničí

Zábava
Kvíz: Poznáte znamení zvěrokruhu podle povahových rysů? Otestujte své astro znalosti

Kvíz: Poznáte znamení zvěrokruhu podle povahových rysů? Otestujte své astro znalosti

Zábava
Kvíz: Konec školního roku se blíží. Přiřaďte data k důležitým českým událostem a otestujte své znalosti dějepisu

Kvíz: Konec školního roku se blíží. Přiřaďte data k důležitým českým událostem a otestujte své znalosti dějepisu

Zábava
Kvíz: Poznejte oblíbená evropská města podle obrázku a získejte plný počet bodů

Kvíz: Poznejte oblíbená evropská města podle obrázku a získejte plný počet bodů