Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

To nejlepší z tohoto týdne na Marianne: Exkluzivní prohlídka domu Veroniky Arichtevy i (ne)známý život Meryl Streep

Info ikona
úvod

Připravili jsme pro vás výběr nejčtenějších článků z tohoto týdne. Teď už vám nic neunikne!

Karolína Peřinová | 26. 06. 2022

Veronika Arichteva nám exkluzivně prozradila detaily probíhající rekonstrukce vysněného domu

Bude tomu téměř rok, co se rozhodli režisér Biser Arichtev se svou ženou herečkou Veronikou Arichtevou pořídit dům. Jak sami říkají, zřejmě by bylo jednodušší stavbu z roku 1870 srovnat se zemí, ale to by se do ní nesměli bezmezně zamilovat a rozhodnout se, že této vilce navrátí její zašlou krásu. Jak je celý proces náročný, co se všechno pokazilo a kdy už se budou stěhovat?

Článek najdete zde.

Info ikona
Veronika Arichteva

„Nejsme pár, který by chtěl sdílet každou minutu společného života,“ říkají youtuber Karel „Kovy“ Kovář a stylista Míra Romaniv

Nejslavnější český youtuber Karel Kovář známý také jako Kovy si se svým přítelem úspěšným stylistou Mírou Romanivem zařídil nový pracovní prostor, kde vznikají zajímavá videa, i neotřelé modely českých celebrit. Zajímalo nás, jaké to je pracovat celé dny jen pár metrů od sebe, jaká je jejich hranice intimity a proč se učí zahazovat telefon a být zcela offline.

Článek najdete zde.

Info ikona
Karel Kovy Kovář a Míra Romaniv

Inspirace, jak v letních měsících kombinovat džínovou bundu

Džínová bunda! Jednoduchý módní kousek, který už desítky let dokazuje, že se na něj můžeme spolehnout nejen na jaře a na podzim, ale také během léta. Naučte se kombinovat džínovou bundu a zjistěte, že ji bez problému můžete obléknout do práce, na narozeninovou párty i večerní drink s kamarádkou.

Článek najdete zde.

Info ikona
Džínová bunda

Splnil se jim sen o životě na venkově

S manželem koupili deset let neobdělávaný sad a dům určený k demolici. Jak říká Petra Holubová, byla to pro ni i jejího manžela veliká výzva a jejich příbuzní je považovali za blázny. Dnes ale všem dokázali, že se mýlili.

Článek najdete zde.

Info ikona
Bydlení

(Ne)známý život Meryl Streep: Tragická ztráta partnera i darování tučného honoráře!

Herečka Meryl Streep patří ke stálicím Hollywoodu. Na rozdíl od ostatních hvězd ale není její život opředen skandály, divokými rozvody nebo jinými démony. Přesto najdeme několik informací, které o Meryl Streep nejsou příliš známé.

Článek najdete zde.

Info ikona
Meryl Streep