Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Nový Fiat 500 ve Velké proměně Marianne

Pamatujete si ještě na ikonický Fiat 500? I on zažil svoji velkou proměnu a zrodil se nový kultovní vůz, který naplňuje renomé skutečné ikony, odrážející vytříbený cit pro módu a design.

Redakce Marianne | 5. 10. 2015

1a CopyA stejně jako můžete vy, i tento italský krasavec dostal navíc šest nových outfitů od firmy ZOOT. Zapojte se a staňte se na celý víkend jeho hrdou majitelkou a schválně, komu z vás to bude více slušet.

Šaty, boty, kabelka, hodinky a dnes i auto utvářejí osobitý styl a podtrhují individualitu. A když je ve hře vůz, který šedý všední den promění na zábavný a inspirativní zážitek a je tak charismatický, že je velmi snadné se do něj zamilovat, není co řešit.

Fiat 500 za více než padesát let své existence nikdy nezapadl mezi ostatní. Když se v roce 1957 poprvé představil světu, stal se díky atraktivním zakulaceným tvarům, malým rozměrům a skvělé ceně rázem hitem – prodáno bylo přes 3,8 milionů exemplářů! O padesát let později, v roce 2007, slavil Fiat 500 v modernizované verzi velký comeback.

13Po osmi letech a 1,5 milionech prodaných kusech je tady nový Fiat 500 – odvážný, svůdný a stále věrný nezaměnitelnému stylu pětistovky. ‚Malý velký vůz‘ 500 trefně nazýván, nikdy nebyl nudný. Jako jeden z mála modelů spojuje zdánlivě neslučitelné – je exkluzivní, a přesto dostupný, je světovým bestsellerem, ale s typicky italským srdcem, je elegantní a zároveň plný zábavy.

Nový Fiat 500 je opravdu nepřehlédnutelný a vůbec se nedivíme, že po něm kdekdo touží. Má prostě takové to něco navíc, co u jiných aut nenajdete.