Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Nový idol na obzoru! Osmapadesátiletá Philippine Leroy Beaulieu uhranula nejen filmový svět

Info ikona
Philippine Leroy Beaulieu

Herečku Philippine Leroy Beaulieu většina z nás zná jako Sylvii Grateau ze seriálu Emily in Paris, kde ztvárňuje sofistikovanou šéfku marketingové firmy Savoir. Vypadá to ale, že Philippine si rozhodně nezaslouží jenom nálepku „Sylvie“. I v osobním životě totiž sahá po originálních i velmi odvážných outfitech, které stojí za pozornost.

V seriálu Emily in Paris sice ztvárňuje rozenou Pařížanku, avšak ve skutečnosti se Philippine Leroy Beaulieu narodila v Římě. Už od dětství se Philippine zajímala o herectví, a tak bylo jasné, že její kroky budou směřovat na filmovou školu. S tím ale nesouhlasil její otec, herec Phillipe Leroy Beaulieu, který ji od herecké kariéry zrazoval. Neúspěšně! Philippine si totiž v šestnácti letech sbalila kufr a vydala se vstříc zářné budoucnosti. V Paříži začala studovat herectví a věřila, že se brzy dočká skvělé role.

Mohlo by se vám líbit

První filmovou příležitost dostala od režiséra Rogera Vadima, a to ve filmu Surprise Party. Následně zazářila ve snímku Trois hommes et un couffin, díky kterému si vysloužila nominaci na cenu César pro nejslibnější herečku. Za pozornost stojí také její titulní role ve francouzském filmu Natalia, který byl v roce 1988 promítán na filmovém festivalu v Cannes. Philippine Leroy Beaulieu dokonce prorazila i ve Spojených státech amerických v mini seriálu Mistral's Daughter. Pravdou ale zůstává, že do mezinárodního povědomí se dostala až díky roli Sylvie v seriálu Emily in Paris, který si odbyl premiéru na sklonku předloňského roku. Od té chvíle je Philippine Leroy Beaulieu vyhledávanou francouzskou herečkou, jejíž charisma vyniká nejen na plátně, ale také v soukromém životě.

Zdá se, že Phillipe Leroy Beaulieu má se seriálovou Sylvií mnoho společného – například módní vkus. Na začátku ledna Phillipe oslnila účastníka pařížského módního týdne, neboť oblékla průsvitné smaragdově zelené šaty. Wau! Osmapadesátiletá herečka rozhodně dokazuje, že nemůžeme oblečení stereotypně dělit na „pro mladé“ a „pro staré“. Naopak, pokud se žena cítí na odvážný kousek, může ho bez ostychu obléknout v každému věku. „Kolem stárnutí neexistuje žádná vina ani stud. Tohle se stane každému,“ řekla Phillipe v rozhovoru pro Glamour.

Módní evoluce Philippine Leroy Beaulieu
Mohlo by se vám líbit