Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Zábava

Objevte, co vám sluší!

Nevíte si rady se svým stylem? Chcete doporučit aktuální trendy? Zeptejte se naší stylistky!

Promotion
Redakce Marianne | 1. 08. 2013


V srpnu vás naším fórem s odborníkem provede první certifikovaná koučka stylu v Čechách a na Slovensku Ing. Dagmar Gabulová. Díky cenné radě od ředitelky módního domu Chanel Maureen Chiquet Dagmar, nebuď úřednicí. Žij svými vášněmi!“ se rozhodla spojit cestování, kreativitu a lásku k lidem do profese osobní koučky stylu. A Dagmar ji vzala za slovo! Dnes totiž vedle individuálního poradenství také pořádá semináře pro mezinárodní společnosti a ve svém portfoliu má rovněž zkušenost s týmem zpěvačky Beyoncé.

A celý jeden měsíc vám tato dáma v diskusním fóru bude pomáhat zvýšit sebevědomí, a změnit tak nejen váš vzhled, ale především i pohled na sebe samé. Vybudujte si vlastní image a nový šatník, který bude odrážet vaši osobnost, zohlední typ vaší postavy či životní styl tak, abyste vypadala krásně navenek, ale zároveň se krásná cítila i uvnitř.

Objevte, jaké barvy vám sluší a jak je kombinovat či jak zvýraznit své přednosti a zamaskovat nedostatky. Nejste si jistá s aktuálními trendy? Potřebujete poradit, do jakých kousků investovat a na jaké raději zapomenout? Nevíte, kde sehnat trendy outfit ve vaší velikosti? Zeptejte se právě ZDE koučky stylu Dagmar Gabulové.

img-1605-a-small_EN

Více o odbornici na www.dagmarstyle.com/cz/

Fórum začíná 1. 8. a končí 31. 8. 2013.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion