Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Prosincový úplněk podle čísel a hvězd: Nálada bude jako na houpačce a potřeba riskovat vysoká

Konec roku 2023 je na spadnutí a s ním i další, letos poslední úplněk. Tentokrát připadne na středu 27. prosince, ovlivní jej vnímavý Rak a rozporuplné číselné kombinace. Den opanují zčásti protichůdné energie, protože citlivost vodního znamení příliš nepodpoří numerologický rozklad data. Co ještě přinese letošní třináctý úplněk v řadě? Čtěte dál a dozvíte se, nač bude dobré se připravit.

Ilona Lea Kotková | 26. 12. 2023

Třináctý úplněk roku 2023 rozvibruje naše emoce

Ve velmi brzkých ranních hodinách ve středu 27. prosince nastane třináctý a poslední úplněk letošního roku. I tentokrát půjde o den plný zajímavých energií s výrazným vlivem na naše cítění, prožívání a celkové chování. Obvykle citliví jedinci budou ještě citlivější, náchylní k přehnaným reakcím a potížím se spánkem. Ovšem i ti, kteří většinou stojí nohama pevně na zemi, mohou zaznamenat pro ně netypické emoční pnutí a sklon k nestandardnímu chování. Ústředním tématem budou rodinné vztahy, podobně také individualita každého jedince a touha prosadit se. Tělu i psychice prospěje především klid a odlehčený jídelníček, neřešení zbytečností a soustředění se na šťastný vstup do nového roku.

Den ovlivní čtvrté znamení zvěrokruhu, citlivý Rak

27. prosinec v sobě ukrývá mnohé. Na jedné straně se v plné síle projeví vysoká citlivost znamení Raka, které den doprovodí, na straně druhé se může ukázat i touha vlastnit a manipulovat. Velkým tématem bude rodina, na níž zrozenci v tomto znamení někdy až nepřiměřeně lpí. Projevit se v této i jiných souvislostech může i výraznější náladovost a znepokojivé úvahy o tom, zda to, jak žijeme, je v souladu s tím, co zažívat chceme.

Typický zrozenec v Raku bývá obvykle velmi citlivý a ke svému okolí až nadstandardně vnímavý. Řídí se především svou (skvěle vyvinutou) intuicí, proto se jeho jednání může mnohdy jevit jako značně nelogické. Lidé pod vlivem tohoto znamení platí za laskavé strážce rodinného krbu, vynikají ochotou pečovat o druhé a chránit je před nepřízní osudu. Za své nejbližší by klidně dýchali, což občas bývá značně kontraproduktivní; druzí mohou vedle extrémně starostlivého Raka zažívat pocit, že je svou láskou udusí. Jakýkoli náznak nesouhlasu ovšem nese zrozenec v tomto znamení těžce, především kvůli své přirozené plachosti a skrývané nejistotě.

V podobných energiích se bude odehrávat také 27. prosinec. Den bude citlivý a proměnlivý, pulsující rozporuplnými náladami. Potřeba chránit a ukazovat cestu může být značná, pro řadu z nás ale i velmi vyčerpávající. Ke slovu se dostanou nevyřešené partnerské záležitosti i témata, která nás zatěžují napříč rodinným vazbám. Věci se nás budou více dotýkat a pro (sebe)lítost nepůjdeme daleko. Prožitky v jakékoli oblasti budou intenzivnější než obvykle, podobně jako naše reakce prakticky na cokoli.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Přirozený vůdce, nebo hledač pravdy. Odhalte svůj osud podle jména a příjmení

Numerologie vašeho jména vám může pomoci odhalit váš osud a směr, kterým se ubírá váš život. Každé písmeno ve vašem jménu totiž nese číselnou hodnotu a s ní i vibraci, která odhaluje záměr vaší duše v tomto životě. Osudové číslo vám poskytne klíč k pochopení vašeho skutečného potenciálu a životního směru.
marianne.cz

Číselné kombinace nebude snadné ustát  

Z pohledu numerologie půjde o den s náročnějšími číselnými kombinacemi, které prohloubí už tak značnou račí náladovost. Citlivost až přecitlivělost tohoto znamení nebude zcela v souladu s tím, jak den vychází numerologicky. Potřeba projevit se a ukázat vlastní důležitost bude místy opravdu silná, podobně jako snaha citově manipulovat a posouvat věci bezohledně, jen k vlastnímu prospěchu.

 0-6 hodin

Čas, kdy většina z nás odpočívá na lůžku, může přinést neklidné spaní, častější buzení a chaos v mysli. Dobře vyvětraná, chladnější místnost a žádná elektronika poblíž hlavy bude tím, co pomůže zmírnit vliv silných číselných kombinací.

6-12 hodin

Dopoledne otevře nevyřešená témata především v rámci ženské linie rodu. Ke slovu se dostanou partnerské vztahy a případné neshody, navrch budou mít v tomto ohledu ženy. Dařit se bude citovým manipulátorům a lidem, kteří dokážou ve druhém vzbudit pocity viny. V době kolem oběda a krátce po něm můžeme cítit větší potřebu fyzického kontaktu a ujištění, že na nás druhým záleží.

12-18 hodin

Odpoledne se odehraje ve výrazně dynamičtějším duchu než předchozí hodiny. Ke slovu se dostane ego a potřeba ukázat se. Věci si budeme chtít prosadit za každou cenu a nezalekneme se téměř žádného rizika. Pozor na neuvážené jednání a jeho důsledky po „vystřízlivění“.

18-24 hodin

Večer s sebou přinese potřebu některé záležitosti uzavřít, ať už v rámci dne či celého období. Budeme mít tendence bilancovat a hodnotit, stáhnout se do sebe a přemýšlet, zda žijeme život, který žít chceme. Po psychické stránce to nemusí být úplně ono, proto lepší než věci příliš rozpitvávat bude včasný odchod na lůžko s vědomím, že ráno je moudřejší večera.

Zdroj článku

Související články

Zábava
Horoskop od 17. června: Berani se mají vrhnout do neznáma, Panny naslouchat intuici

Horoskop od 17. června: Berani se mají vrhnout do neznáma, Panny naslouchat intuici

Zábava
Kvíz: Milujete seriály? Zkuste poznat kultovní pořady z 90. a nultých let podle jediné fotky

Kvíz: Milujete seriály? Zkuste poznat kultovní pořady z 90. a nultých let podle jediné fotky

Zábava
Nejočekávanější filmy léta 2024: Těšit se můžete na novou Marvelovku i policejní komedii s Willem Smithem

Nejočekávanější filmy léta 2024: Těšit se můžete na novou Marvelovku i policejní komedii s Willem Smithem

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte pořádkumilovnou Monicu ze seriálu Přátelé? Otestujte své znalosti

Kvíz: Jak dobře znáte pořádkumilovnou Monicu ze seriálu Přátelé? Otestujte své znalosti