Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Seriál Ginny & Georgia je zpět! Na co se v něm můžete těšit?

Seriál, který zdánlivě připomíná Gilmorova děvčata, oslovil mnoho lidí, kteří nedočkavě čekali na druhou sérii. Té se konečně dočkali! Vychází právě dnes. A bude plná dějových zvratů. Připomeňte si, kde skončila ta první a podívejte se na to, co v té nové můžete čekat.

Tereza Čaladi | 5. 01. 2023

Jsou to téměř dva roky od té doby, kdy vyšel seriál Ginny & Georgia, který mnohé naprosto pohltil. Během prvních 28 dnů jej zhlédlo 52 milionů domácností a ohlasy na něj byly zejména pozitivní.

Vzhledem k tomu, že příběh vypráví o svobodné matce, která měla dceru jako teenager, všichni očekávali, že se bude jednat o podobnou show jako Gilmorova děvčata. Tedy oddechovku, v níž se bude řešit vztah mezi mladou matkou a jejími dětmi, drobná dramata, lásky a hezky zpracované životní lekce. Namísto toho se jim ale dostalo show plné milostných vztahů, různých stupňů podvodů, nových přátelství, volby starosty a ano, dokonce i kriminální činnost.

První série vyprávěla o tom, že třicetiletá matka Georgia, její patnáctiletá dcera Ginny a devítiletý syn Austin se po sérii nešťastných událostí, tou poslední byla smrt Georgiina manžela, přestěhují do městečka Wellsbury v Massachusetts, aby mohli začít znovu. Posledních 10 let strávili stěhováním se z místa na místo, Georgia však věří, že Wellsbury bude jiné. A také je. Ginny si poprvé v životě najde přátele, má kluka a její matka se stala aktivní členkou komunity, která pomáhá, mimo jiné, na školních akcích. Zároveň začne randit se starostou. Nic ovšem nezůstává růžové dlouho a i zde nastanou problémy.

Série končí tím, že se Ginny rozhádá se svými přáteli, zjistí matčino temné tajemství, tedy že zabila svého bývalého manžela, což ji přiměje ukrást Marcusovu (jedná se o souseda, který byl zároveň i jejím milencem) motorku a utéct se svým malým bratrem Austinem z domu. Když děti utíkají, Paul je znovu zvolen starostou. V posledním díle si ale také Joe, majitel bistra Blue Farm, uvědomí, že se s Georgií setkal jako dítě a že se vydala do Wellsbury kvůli němu.

O čem bude druhá série?

Další série naváže přímo tam, kde předchozí skončila. V traileru je prozrazeno, že Ginny s Austinem se vydali za jejím otcem do Bostonu. Georgia ví, že Ginny zná její tajemství, jelikož spálila kytku, kterou použila jako vražednou zbraň. A zároveň víme, že je Georgia stále se starostou Paulem, jelikož jsou oba zobrazeni u ní doma, kde se jí ptá, zda jí její děti chybí.

Mimo to je zde také ukázáno, že se Ginny vrátí do Wellsbury i že se usmíří s matkou. Je totiž zobrazena zpět ve škole, kde kráčí bok po boku s jednou ze svých kamarádek, Abby, zatímco ostatní se na ni stále tváří naštvaně. Vedle toho je ukázána v Blue Farm na události, která vypadá jako Georgiina rozlučka se svobodou. A v neposlední řadě je v traileru viděna s Marcusem, s nímž to konečně vypadá, že mají nějaký vztah.

Stále u ovšem přetrvává mnoho dalších nezodpovězených otázek. Usmíří se Ginny s Max a dalšími přáteli? Vezme si Georgia Paula? Jak to dopadne mezi ní a Joeem? A především – bude usvědčena za vraždu, či nikoliv? I v traileru je totiž zobrazený soukromý detektiv, který se na ni snažil zjistit informace už v první sérii.

Každopádně se podle tvůrkyně seriálu Sarah Lampert máme na co těšit. První série mi opravdu přijde jako první série. Teprve jsme začali odhalovat některé vrstvy všech postav, plošně, do kterých se chceme ponořit. Doufáme, že dostaneme tu příležitost,“ řekla v rozhovoru pro Oprah Daily.

Obsazení

V druhé sérii se znovu objeví většina lidí, kteří byli i v původním obsazení. Příliš mnoho nových charakterů nebylo oficiálně potvrzeno, ovšem kdo byl, je Aaron Ashmore (znát ho můžete například ze seriálu Zámek a klíč). Ten se zde objeví v roli Austinova biologického otce Gila Timminse, kterého Georgia neviděla od doby, kdy byl obviněn ze zpronevěry a poslán do vězení.

Jaké další překvapení vás čekají? To můžeme zjistit už teď, jelikož druhá série má právě dnes premiéru na Netflixu.

Zdroj článku

Související články

Zábava
Nejkrásnější cyklotrasy v Česku: Přinášíme tipy na 3 pohodové, které jsou vhodné pro celou rodinu

Nejkrásnější cyklotrasy v Česku: Přinášíme tipy na 3 pohodové, které jsou vhodné pro celou rodinu

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte české filmy s letní atmosférou? Otestujte se a nalaďte se na prázdniny

Kvíz: Jak dobře znáte české filmy s letní atmosférou? Otestujte se a nalaďte se na prázdniny

Zábava
Horoskop od 24. června: Lvy čeká úspěšný týden, Berani se mají uvolnit

Horoskop od 24. června: Lvy čeká úspěšný týden, Berani se mají uvolnit

Zábava
Meryl Streep slaví 75. narozeniny: Připomeňte si největší milníky její kariéry a prohlédněte si, jak se změnil její módní styl

Meryl Streep slaví 75. narozeniny: Připomeňte si největší milníky její kariéry a prohlédněte si, jak se změnil její módní styl