Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Sexy křivky nejen do plavek? S novou kolekcí in-line bruslí K2 2016 žádný problém

Jaro je v plné síle, léto se blíží mílovými kroky a sluneční paprsky nás lákají ven na procházky. Postupně odhazujeme vrstvy oblečení, ale nevábné polštářky, které se přes zimu usadily na našem těle, s oblečením nejen nesundáme, ale najednou tak nějak objevíme. Pomoc je snadná, vyzkoušejte in-line brusle.

Redakce Marianne | 19. 05. 2016

Zábava nejen pro děti 

I když je in-line bruslení čím dál více oblíbené, často ještě v stydlivých dospělých vzbuzuje pocit, že je to jen taková radovánka pro děti. Opak je ovšem pravdou. Venku, na čerstvém vzduchu se můžete jen ležérně projíždět, nebo si dát pořádně do těla a během krátké doby zpevnit zadeček, stehna, paže i záda a cítit se skvěle a vaše sebevědomí si bude libovat. Spálíte kalorie, shodíte nějaké to kilo, ale hlavně vytvarujete postavu. Čeho se ale rozhodně nezbavíte, budou mlsné pohledy kolemjdoucích mužů a závistivých žen. Vaše postava bude zkrátka k nakousnutí.

In-line brusle K2 2016 - pro první jízdy i bruslařské kousky 

Výběr samotných bruslí bychom rozhodně neměli podceňovat, odměnou nám bude kvalitní požitek z jízdy. Dnes vám představíme precizně propracované kolečkové brusle K2 2016. Vybere si každý, bez rozdílu věku, a tak výmluvám proč nejezdit, lehce učiníte přítrž. Kolekce bruslí K2 2016 vyniká především patentovanou měkkou botou Softboot K2, díky které se samotná bota přizpůsobí a vytvaruje dle vaší nohy. V každé výkonnostní řadě pak naleznete brusle jak pro muže a ženy, se zcela stejnou výbavou, pouze je bota uzpůsobena odlišnému tvaru mužské a ženské nohy, což samotnou jízdu činní daleko pohodlnější.

Nemůžete se už dočkat menšího představení? Dobrá, jdeme na to.

Rozbruslete se s kolekcí K2 2016 pro začátečníky 

Do začátků toho mnoho nepotřebujete - kvalitní brusle, pořádné chrániče a rovnováhu. Kolečkové brusle K2 v této kategorii tvoří plastový rám a průměr koleček 80 mm. Možná si řeknete proč tak malá - do začátků jsou tato kolečka ovšem ideální. Menší průměr zaručuje menší rychlost a lepší ovládání bruslí během jízdy, což při získávání rovnováhy oceníte. Zástupci této třídy bruslí jsou:

K2 ALEXIS BOA 2016

–      dámské brusle K2 ALEXIS 80 2016 v decentní barvě černo-oranžové, zavazují se na klasickou tkaničku s pevnou přezkou pro pevné utažení

K2 F.I.T. BOA 2016

–      pánské brusle K2 F.I.T 80 2016 v barvě černo-šedé, také s klasickou tkaničkou a dlouhou životností ložisek s protiprachovou úpravou

Už máte něco nabrusleno? Čas na brusle K2 pro zkušenější 

In-line bruslení se stalo vaší vášní, stabilitu a rovnováhu už máte natrénovanou a toužíte po bruslích s vyšší rychlostí i výbavou? Pak je čas porozhlédnout se po bruslích s hliníkovým rámem a průměrem koleček 84 mm. Velkou výhodou je také možnost volby rychloupínání.

Upínací systémem Boa umožňující pouhým otočením kolečka s ocelovým lankem dokonalé utáhnutí brusle po celé její délce:

–      dámské černo-žluté brusle K2 ALEXIS BOA 2016

–      pánské brusle K2 F.I.T BOA 2016 v barvě černo-červené

Rychloupínání Speed Lacing kdy jedním utažením se tkanička zaváže a uzamkne v mechanismu v jazyku brusle:

–      dámské brusle K2 ALEXIS PRO 84 2016 v atraktivní  černo-tyrkysové barvě

–      pánské brusle K2 F.I.T PRO 84 2016 v provedení černo-zelené

Všechny brusle pro zkušenější mají inovativní rám, který je připraven na osazení kolečky o průměru 90 mm. Když tedy pocítíte jistotu a touhu po vyšší zábavě, pouhou výměnou koleček získáte nové a rychlejší brusle.

Vytrvalost a rychlost – to jsou brusle K2 pro pokročilé

Nejvyšší kolekce fitness bruslí K2 2016 přináší dokonalý požitek z profi jízdy, přinášející řadu možností. Díky ventilačnímu systému Vortech všechny brusle v této kolekci dokonale větrají, vzduch proudí a nohu při jízdě ochlazuje, pocení tak bude pro vaši nohu velká neznámá.

Rychloupínání Boa - revoluční a rychlá fixace chránící brusli i před uvolněním:

–      dámské brusle K2 VO2 90 B0A W 2016 v bílo-tyrkysové barvě

–      K2 VO2 90 BOA M 2016 v červeno-černém provedení pro pány

Praktické upínání Speed Lacing:

–      K2 VO2 90 PRO W 2016 v barvě fialovo-modré pro ženy i dívky

–      modré pánské brusle K2 VO2 90 PRO M 2016

„Třešničkou na dortu pak jsou  brusle s dokonalou technologií Hi-Lo K2 VO2 100 X PRO 2016. Díky jedinečnému rámu brusle osazeny dvěma různými rozměry koleček – 2 x 90 mm kolečka vpředu a 2 větší kolečka 100 mm vzadu. Stabilní a pohodlná jízda, rychlost i výkon - to je nejvyšší řada  bruslí K2 2016“, dodává specialista Mirek Menšík z internetového obchodu GIVE.cz.

Sexy křivky nejen do plavek? S novou kolekcí in-line bruslí K2 2016 žádný problém