Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Týdenní horoskop od 19. do 25. června: Střelci by si měli dát pozor na pusu, jiné čekají problémy s penězi

Týdenní horoskop je tentokrát plný překvapení. Pokud jste toužili po klidném týdnu, máte smůlu. Ovšem díky postavení planet se děje mnoho pozitivních věcí, které vás jistě potěší. Odhalte, co si hvězdy připravily právě pro vás.

Klára Novotná | 19. 06. 2023

Beran
21. března – 20. dubna

Vztahy nyní získají super důležitý status, když se asteroid Ceres přesune do vaší partnerské zóny. Vaše znamení má tendenci mít postoj „já první“, ale Ceres odhaluje, že umístění „my“ na první místo by mohla být cesta vpřed. Péče o druhé, kteří jsou ve vašem životě důležití, pro vás bude důležitou zkušeností. Jakmile Slunce vstoupí do vaší domovské zóny na začátku týdne, vaše životní situace, rodina a životní styl dostanou během následujících čtyř týdnů energii.

Býk
21. dubna – 21. května

Šťastný Jupiter ve vašem vlastním znamení se tento týden spojí s rozumným Saturnem v zóně přátel a ambicí. Je to opojná kombinace, která umožňuje síle vašeho osobního kouzla překonat jakékoli překážky, ať už s lidmi nebo s vašimi projekty. Je to také výživný týden, kdy se asteroid Ceres přesune do vaší pracovní zóny a zóny pohody, aby podpořil zdraví, krásu a harmonii ve všem, co děláte.

Blíženci
22. května – 21. června

Pokud si to myslíte, dokážete to, to je poselství z vesmíru pro vás tento týden s Jupiterem, planetou štěstí, která posiluje vaši pozitivitu. Zvláště nyní se připojuje k rozumnému Saturnu ve vaší kariérní zóně. Dobré nápady mají dynamiku a výdrž, aby se opravdu staly a nezůstaly jen snem. Váš život je zaplněn romantikou a kreativitou s vyživujícím asteroidem Ceres, který oběma oblastem dodává tu správnou energii.

Mohlo by se vám líbit

Hana Vagnerová: „Rozhodla jsem se žít podle sebe.“

S herečkou Hanou Vagnerovou (40) o tom, jak prožívá svých „dvakrát dvacet“, o těžkých rozhodnutích, která se vyplatí, o boji s perfekcionismem a o vztahu, v němž se poprvé cítí svá, přestože s přítelem – Francouzem – mluví všemi možnými jazyky, jen ne česky.
marianne.cz

Rak
22. června-22. července

Saturn se tento týden dostává k Jupiteru, aby vám pomohl dosáhnout cíle, který by mohl souviset s cestováním, vaší duchovní cestou, studijním plánem nebo právní záležitostí. Touha spojit se s domovem nebo rodinou je nyní silná, asteroid Ceres je tady od toho, aby dodal rovnováhu mezi vaše vlastní potřeby a potřeby těch, kteří v současnosti (nebo možná brzy) sdílejí váš životní prostor. Je to silný týden, kdy se toho pro vás tolik děje! Gratulujeme.

Lev
23. července-23. srpna

Asteroid Ceres vám pomůže diskutovat o problémech způsobem, který vyváží vaše vlastní touhy s potřebami ostatních a přidá diplomacii a harmonii jednání. Silným tématem pro vás je nyní výchova a závazek, přičemž váš vládce Slunce a asteroid Juno soustředí myšlenky na pohodlí, bezpečnost, rodinu a vaši budoucnost. Asteroid Vesta vás motivuje jít za snem s vášní. Ovšem když se Merkur o víkendu střetne s Neptunem, ujistěte se, že máte správná fakta!

Panna
24. srpna-22. září

Jakékoli bloky nebo omezení ve vztahu způsobené přísným vlivem Saturnu lze nyní překonat, když se podíváte na věci z dálky místo toho, abyste zabředli do detailů svými perfekcionistickými sklony. Jupiter přidává příležitosti a štěstí do vašeho života, které mohou posunout partnerství na další úroveň, ať už jde o pracovní nebo osobní spojení.

Váhy
23. září-23. října

Vzhledem k tomu, že Jupiter v současnosti vylepšuje všechny věci tajné, smyslné, mocné a finanční, možná zjistíte, že tento šťastný kosmický vliv má dopad na vaši práci a pohodu, která se v poslední době mohla cítit ustrnulá nebo omezená. Zvažte investici do svého zdraví, abyste zvýšili své bohatství hned teď! Každý scénář, který vypadá, že má kladnou stránku, může mít i tu zápornou, takže než se ponoříte do něčeho nového, proveďte si průzkum.

Mohlo by se vám líbit

Lekce letního francouzského stylu podle Jeanne Damas

I když se nevyplácí generalizovat, pravdou zůstává, že Francouzky oplývají módním citem a leckdy dokážou z jednoduchých kousků vykouzlit zajímavý outfit. Osvojte si nejzásadnější pravidla francouzského stylu a přizvěte do svého šatníku špetku francouzského šarmu.
marianne.cz

Štír

24. října – 22. listopadu

Nepříjemná kombinace šťastného Jupitera v zóně vašich vztahů spojení se Saturnem ve vaší zóně romantiky by se tento týden mohla nakonec ukázat jako dobrá věc. Náhodné setkání by mohlo mít hluboký vliv na váš milostný život nebo tvůrčí ambice. Vaše znamení má tendenci být velmi podezřívavé, takže si věci zkontrolujte, ale také se opřete o pozitivitu. Díky asteroidu Vesta jste nyní také vášnivější a upřímnější a také jste skvělým detektivem, zběhlým v odhalování podvodů. Použijte tuto dovednost, abyste viděli za „oponu“. Jste příliš chytří na to, aby vás někdo nachytal, ale neuškodí si znovu zkontrolovat zavádějící informace, které jsou vám prezentovány jako „fakta“.

Střelec
23. listopadu-21. prosince

Zdraví a domov spolu jdou tento týden v dokonalé harmonii díky užitečnému spojení mezi vaším vládcem, šťastným Jupiterem a vážným Saturnem. Hledejte u svých blízkých moudrost, rovnováhu a podporu, pokud ji potřebujete. Dejte si pozor na to, co říkáte, zveřejňujete, píšete nebo publikujete nebo vlogujete o nadcházejícím víkendu, kdy se Merkur střetne s Neptunem, planetou představivosti, ale také klamu. Připomeňte si, že fakta a názory – vaše nebo kohokoli jiného – nejsou vůbec ty stejné věci.

Kozoroh
22. prosince-20. ledna

Váš romantický život a vaše kreativní cíle dostanou tento týden obrovskou podporu od Jupiteru. Vzhledem k tomu, že Slunce a asteroid Juno tento týden ovlivňují partnerství, vaše pracovní a osobní vztahy dostanou nával energie, přičemž Juno naznačuje závazek a touhu chránit ty, které milujete a na kterých vám záleží. Dalším klíčovým faktorem je nyní Merkur, který vyvolává diskuse o vašem zdraví a pracovních rutinách. Mějte na paměti, že mohou existovat dezinformace, které by vás mohly spíše vyčerpat, než posunout dál, takže proveďte průzkum, než se pustíte do jakéhokoli druhu divokého dobrodružství do říší neznáma.

Mohlo by se vám líbit

Glazované vlasy jako trend roku 2023: Výsledkem je jednoduchý elegantní účes vhodný na léto

V létě bývají vlasy trochu sušší a matné, ale co takhle jim dodat trochu lesku? Letos to tak nejspíš bude. V tuto chvíli se stávají populárními totiž takzvané glazované vlasy.
marianne.cz

Vodnáři
21. ledna-18. února

Tento týden je domov vaším šťastným místem, kde sídlí šťastná planeta Jupiter. Mohli byste se cítit inspirováni k tomu, abyste si vylepšili svůj příbytek, a i když je peněz málo, štěstí a vaše vlastní vynalézavost vám mohou pomoci najít cestu. Největší novinka pro vás tento týden souvisí s romantikou a kreativitou, přičemž Merkur přidává nějaké slovní kouzlo, aby se staly další dobré věci. Když se Merkur spojí s mocným Marsem ve vaší partnerské zóně, diskuse budou pravděpodobně přímé a osobní a asteroid Vesta přidá ještě vášeň. Vše však nejde tak hladce, jak si přejete, protože střet Merkuru a Neptunu by mohl vyvolat nesrovnalosti s penězi.

Ryby
19. února-20. března

Tento týden se věci rozjasní, když se Saturn ve vaší komunikační zóně setká s Jupiterem, planetou radosti. Mohlo by to přinést šanci na svobodu projevu, předvést váš důvtip a moudrost. Ve vzduchu je nyní také romantika se Sluncem a přívětivým asteroidem Juno, který se rozhoupává ve vaší zóně a je spojen s láskou a uměleckým úsilím. Založení rodiny nebo závazek plně se zapojit do uměleckého projektu jsou jen některé z možných výsledků této vesmírné kombinace. Pokud jde o moc a peníze, nyní máte také štěstí, protože asteroid Ceres stojí za vámi a podporuje vše, co děláte.

Zdroj článku

Související články

Zábava
Princ William slaví 42. narozeniny: Podívejte se na jeho nejhezčí momenty s Kate a dětmi

Princ William slaví 42. narozeniny: Podívejte se na jeho nejhezčí momenty s Kate a dětmi

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte britskou královskou rodinu? Otestujte své znalosti o monarchii

Kvíz: Jak dobře znáte britskou královskou rodinu? Otestujte své znalosti o monarchii

Zábava
5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

Zábava
Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy

Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy