Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Týdenní horoskop od 26. června do 2. července 2023: Štíry čeká hektický čas, Býky zase nepříjemnosti v práci

Se začátkem nového týdne vám přinášíme týdenní horoskop, který vám poodhalí dění následujících dní. Čeká nás nejen týden lásky a úspěchů, ale i překážek a problémů. Zjistěte, které dny budou pro vás ty šťastné, a kdy se naopak musíte mít na pozoru.

Klára Novotná | 25. 06. 2023

Beran (21. března do 21. dubna)

Zrychlíte tempo u čekajících úkolů. V úterý můžete zažít několik výzev, protože se lidé ve vaší blízkosti budou snažit postavit proti vám. Mezi středou a čtvrtkem se vaše finanční situace zlepší. Sobota a neděle budou hrát ve váš prospěch a tento týden bude odhaleno i pár tajemství. Čiňte informovaná rozhodnutí a váš milostný život bude zaplněn štěstím.

Býk (21. dubna – 21. května)

Příští týden můžete očekávat nepříjemné chvíle v práci. Vaše finanční situace se zlepší už od pondělí, nebo úterý. Pokud jste řešili problémy související s pozemky, budou v nejbližších dnech vyřešeny. Ve středu nebo ve čtvrtek vás může pohltit stres. Pátek a sobota budou pro lidi s tímto slunečním znamením blažené.

Blíženci (22. května – 21. června)

Začátek nadcházejícího týdne bude pro toto znamení zvěrokruhu plodný. Vaši rodinní příslušníci přijdou s nečekanou podporou. V polovině týdne byste měli být opatrní a rozhodovat se po konzultaci s někým starším ve vaší rodině. Některé úkoly vás mohou v následujících dnech zklamat, ale brzy se začnou věci zase dávat dohromady. Nebojte se!

Mohlo by se vám líbit

ANKETA: Které psí plemeno je podle vás tím nejroztomilejším?

Všichni pejsci jsou roztomilí, my víme. Ale žádný milovník pejsků si nenechá ujít možnost se na nějaké podívat...a možná nakonec i vybrat.
marianne.cz

Rak (22. června – 22. července)

Vaše plány budou v nadcházejících dnech úspěšné a přiberete si i nějaké nové úkoly. V úterý uvidíte svou rodinu, která podporuje vaši plány. Můžete si dokonce naplánovat výlet. Vaše finanční situace zůstane stabilní, ale měli byste se vyhnout odkládání pracovních povinností ve středu a ve čtvrtek. Práce se vám nevyhne ani v pátek a sobotu. Pozitivní je, že budete brzy za svou píli odměněni.

Lev (23. července – 23. srpna)

Budete trávit čas s přáteli a příliv peněz zůstane stabilní. Pondělí a úterý vám přinesou úspěch a budete plánovat pracovat na nových věcech. Vaše pracovní situace se zlepší v pátek a sobotu a vaše tvrdá práce přinese ovoce v nadcházejících dnech.

Panna (24. srpna – 22. září)

Měli byste pracovat obezřetně a snažit se vyhnout se několika zásadním úkolům, které by se vám nyní nemusely podařit tak, jak si představujete. Měli byste se snažit být expresivní, pomůže vám to budovat vztahy na pracovišti. V pondělí a úterý dosáhnete nových milníků. Vaše finanční situace bude stabilní a neuhrazené poplatky budou uhrazeny. Mezi středou a čtvrtkem budou vyřešeny problémy související se zahraničním cestováním.

Mohlo by se vám líbit

Léto je konečně tu! Kde pořídit stylové letní sandálky, pantofle i baleríny?

Teploty vystoupaly k letním třicítkám, a to znamená jediné – sezóna otevřených bot je konečně tu! Zatímco v zimní sezóně se často spokojíme se střídáním třeba jen dvou párů, letní outfity vybízejí k mnohem větší rozmanitosti. Obujete pantoflíčky na podpatku, masivní sandály s platformou nebo špičaté baleríny s volnou patou? Máme tipy, kde sehnat pestrobarevné i minimalistické modely.
marianne.cz

Váhy (23. září – 23. října)

Lidé s tímto znamením zvěrokruhu budou pracovat organizovaně. Tok peněz bude stabilní, ale začátek týdne bude trochu stresující. Každý úkol byste měli dokončit s maximálním soustředěním. Vaši kolegové vás mohou zradit, proto buďte opatrní při sdílení důvěrných informací s lidmi ve vašem okolí.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Nadcházející týden bude hektický a plný mnoha pracovních schůzek. Nezaplacené poplatky budou uhrazeny a finanční situace se zlepší. Na pracovišti se můžete setkat s problémy. V pátek a sobotu se situace opět zlepší. Držíme palce, abyste tento týden, který se podobá horské dráze, zvládli!

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Hvězdy naladí štěstí ve váš prospěch a i vaše rodina vás podpoří. Středa a čtvrtek budou šťastné dny, protože získáte příležitosti k úspěchu a růstu ve svém profesním životě. Mezi pátkem a sobotou se budete trápit zbytečnými věcmi. Soustřeďte se a pokuste se je hodit za hlavu. Měli byste se mít na pozoru před lidmi, kteří se vás snaží krmit dezinformacemi.

Mohlo by se vám líbit

5 vztahových lekcí, které nás naučil Sex ve městě

Jak název tohoto snímku napovídá a jak každý jeho fanoušek může říci, vztahy jsou hlavním tématem Sexu ve městě. Carrie o nich psala své sloupky a řešila je, ať už byla zrovna zadaná, či nezadaná. Díky ní a dalším třem hrdinkám seriálu jsme se toho o nich tak spoustu naučili. My bychom vám rádi shrnuli několik jejich zásadních lekcí.
marianne.cz

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Můžete zažít finanční krizi nebo ztratit drahocenný předmět. Některé věci na pracovišti vám způsobí potíže. Věci se však začnou rýsovat v úterý a ve středu. Váš partner vás také podpoří a vy se nemusíte bát, že byste pár překážek nepřekonali. Držíme palce!

Vodnář (21. ledna – 18. února)

V nadcházejícím týdnu budou věci stabilní a úkoly budou dokončeny včas. Jste na dobré cestě k úspěchu. Možná utratíte více za zbytečné předměty, ale tady můžeme říct, že přeci „peníze budou a my nebudeme“. Vaše kontakty vám pomohou dosáhnout nových milníků. Gratulujeme!

Ryby (19. února – 20. března)

Začátkem týdne obdržíte dobré zprávy. Vaše strana získá výhodu v právní bitvě a nepřátelé budou čelit neúspěchu, což vám udělá radost. V nadcházejícím dni se vám bude dařit, ale ve středu a ve čtvrtek byste se měli mít na pozoru. Váš milostný život může zaznamenat hned několik nepříjemností.

Zdroj článku

Související články

Zábava
Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy

Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy

Zábava
Cestovatelský kvíz: Zjistěte, jak dobře znáte světově známé destinace

Cestovatelský kvíz: Zjistěte, jak dobře znáte světově známé destinace

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte život a díla Franze Kafky? Byl vegetarián, miloval otužování a rád cestoval. Do dnešního světa by dokonale zapadl

Kvíz: Jak dobře znáte život a díla Franze Kafky? Byl vegetarián, miloval otužování a rád cestoval. Do dnešního světa by dokonale zapadl

Zábava
Horoskop od 17. června: Berani se mají vrhnout do neznáma, Panny naslouchat intuici

Horoskop od 17. června: Berani se mají vrhnout do neznáma, Panny naslouchat intuici