Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Vánoce 2023: Inspirace na vánoční dárky pro malé i větší děti

Info ikona
Vánoce

Máte doma malou kreativní duši, která touží po tvořivém dárku? Nebo vám před očima roste šéfkuchař či budoucí kosmonaut? Vytvořili jsme pro Ježíška malý souhrn dárků, které potěší všechny zvídavé děti.

Spin Master Tlapková Patrola - Hasičské vozidlo s Marshalem

Také váš potomek zbožňuje Tlapkovou patrolu? Pak ho jistě potěšíte tímto hasičským vozem na dálkové ovládáníAutíčko ze seriálu o psích hrdinech zvládnou ovládat i nejmenší dětští fanoušci, kteří jistě dojedou včas k požáru a pomůžou oheň v městečku Adventure Bay zpacifikovat.  

Koupíte na sparkys.cz

999 Kč

Mini kuchyňka Little Dutch

S touto dřevěnou minikuchyňkou přeměníte jakýkoli hrací prostor v kuchyň malého šéfkuchaře nebo šéfkuchařky. Kuchyňka je vybavena dřezem, dvěma varnými plotýnkami, pánví, hrncem, vařečkami, slánkou a pepřenkou. 

Koupíte na feedo.cz

899 Kč

Mohlo by se vám líbit

Lego Duplo - Dobrodružné kempování 

Děti od 2 let při stavění stavebnice Dobrodružné kempování procvičí sebevyjádření a jemné motorické schopnosti. V balení děti objeví kánoe, pojízdnou obytnou dodávku, textilní stan a čtyři figurky - Daisy a její synovce Kulíka, Dulíka a Bubíka.

Koupíte na bambule.cz

1169 Kč

Albi tužka 2.0 a Pohádkové učení

Sada s vylepšenou elektronickou tužkou (výkonnější baterie, ergonomický úchop, bezdrátové připojení k sluchátkům) děti seznámí s barvami, tvary, čísly nebo protiklady, a to prostřednictvím skřítka Zvídálka. Nechybí zábavné hry, pohádky ani písničky.

Koupíte na albi.cz

1799 Kč

Mohlo by se vám líbit

CreaFun - Hrnčířský kruh se sensorem

Máte doma malou kreativní duši, která touží po tvořivém dárku? Krok vedle neuděláte s kompletní sadou CreaFun - Hrnčířský kruh se sensoremTento hrnčířský kruh přináší výjimečnou inovaci v podobě bezdotykového ovládání. Vhodné pro děti od 7 let. 

Koupíte na sparkys.cz

999 Kč

Záhadný vesmír

Vydejte se na cestu Sluneční soustavou ke vzdáleným souhvězdím a černý dírám. Prozkoumejte Velký třesk a temnou hmotu, užijte si experimenty s kyvadlem a 3D modelem supernovy. Součástí objevitelské sady Albi Science je dětská vstupenka do Štefánikovy hvězdárny.

Koupíte na albi.cz

899 Kč

Mohlo by se vám líbit

LEGO Friends - Komunitní centrum v městečku Heartlake

Díky modulárnímu stylu si děti mohou patra přestavět podle fantazie. Stavbu můžou kombinovat se sadou Komunitní kuchyně v městečku Heartlake a vytvářet tak ještě úchvatnější příběhy. V sadě nechybí spousta doplňků k umění, šití, hudbě, zahradničení a hraní videoher, děti tak mohou vytvářet vlastní scény, v nichž se postavy věnují různým koníčkům.

Koupíte na bambule.cz

3179 Kč

Šicí stroj růžový

Kvalitní a designový šicí stroj, se kterým i menší děti porozumí základům šití. Snadný na ovládání, s LED světýlkem, samolepkami k dozdobení, spodní/horní nití a materiálem na výrobu gumičky do vlasů.

Koupíte na albi.cz

1999 Kč

Mohlo by se vám líbit

Kvído Obchod

Unikátní hra o nakupování, která dětem vysvětlí, že peníze nerostou na stromě. A protože „bez práce nejsou koláče“, musí si na nákup v obchodě drobnými úkony (např. mytí nádobí) vydělat. Podporuje finanční gramotnost.

Koupíte na albi.cz

799 Kč

Mohlo by se vám líbit