Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Vše, co potřebujete na letní piknik nebo grilovačku

Info ikona
Piknik

Letní počasí si dalo na čas, o to víc si ho chceme užít a být co nejvíc venku. A jak nejlépe strávit letní večer? No přece u skvělého jídla a pití.

Promotion | 11. 06. 2021

Ať je maso zase Maso!

Nejlepší MASO! z českých etických chovů nově objednáte na Rohlíku, až před vaše dveře. Hovězí pochází z mladých býků plemene čestr, vepřové je z plemene Duroc. Zvířata mají po celý život to nejlepší krmivo a je o ně skvěle postaráno. A výsledek? MASO!, které je fakt pecka. Z nabídky si můžete vybrat jemně namleté burgery, hovězí svíčkovou, vysoký roštěnec, ořech nebo květovou špičku. Z vepřového pak panenka, vepřová krkovice nebo burgery.

To nejlpší maso na vaši grilovačku koupíte na www.rohlik.cz.

Info ikona
Rohlik

Osvěžení bez kalorií

Nedovedete si představit léto bez pořádně vychlazené Coca Coly, ale zároveň si chcete udržet štíhlou linii do plavek? Objevte novou Coca-Cola Zero Sugar. Dostane vás svou lahodnější, jemnější a více osvěžující chutí, a to stále bez cukru a kalorií. 

Více na www.coca-cola.cz.

Info ikona
Coca Cola

Ovocné pohlazení

Vyrazte na piknik do přírody a nezapomeňte si do koše přibalit poctivý džem. Džemy Darbo All Natural vycházejí ze staré rodinné receptury. Stejně jako tehdy používají pouze vysoce kvalitní ovoce, které se jemně zahřívá a míchá, čímž si zachovává svou přirozenou chuť. Vysoký obsah ovoce také zajišťuje, že džemy poskytují nezapomenutelný chuťový zážitek. 

K výrobě džemů All Natural používáme ovoce, cukr, koncentrát citronové šťávy a želírující látku pektin. 

Info ikona
Maresi

Něco ostřejšího

Objevte u grilování svůj šestý smysl s křišťálově čistou vodkou Amundsen Lemonade Malina v kombinaci s malinami a limonádou. Smíchejte led, vodku, sodu, malinový sirup a je to! 

Více na www.amundsen.cz

Info ikona
Amundsen

Ovocné osvěžení vám dopřeje i Gordon’s Sicilian Lemon, což je delikátní šťavnatá novinka ze světa prvotřídních ginů. Snoubí v sobě dokonalou chuť jalovce a čerstvých sicilských citronů. 

Více na www.bartidashop.cz 

Info ikona
Gordons

A do třetice by vám na žádné zahradní party neměl chybět legendární Captain Morgan, tentokrát v ananasovomangovém kabátu. Namíchejte si Captain Morgan Tiki Tonic. Nejlépe si ho vychutnáte smícháním 1 dílu Captain Morgan Tiki a 3 dílů vašeho oblíbeného toniku.

Více na www.bartidashop.cz 

Info ikona
Morgan

Nealkoholické opojení

A máme tu samozřejmě i něco pro abstinenty. Na letní grilovačce je jistě potěšíte nealkoholickou novinkou Cool Rybíz a limetka, která dodá šťávu vašemu létu! Všech 7 příchutí Cool nealko je tak díky alk. 0,0% obj. tím nejlepším osvěžením! 

Více na www.staropramencool.cz 

Info ikona
Staropramen Cool