Přejít k hlavnímu obsahu
Zábava

Vychází dubnová Marianne se slevovými kupony na jarní Dny Marianne!

Info ikona
Dubnová Marianne

Nenechte si ujít ódu na jaro, inspirativní rozhovory ani průvodce oblíbenými jarními slevami.

Karolína Peřinová | 17. 03. 2022

Jarní dávka inspirace a rozhovorů je opět tady! Těšit se můžete na exkluzivní rozhovor se slovenskou moderátorkou Adelou Vinczeovou, malířkou Antonií Stanovou, herečkou Simonou Stašovou a hercem Ivanem Luptákem.

„Jsem vyhořelá“ „Musím vyjít ze své komfortní zóny a posunout své dovednosti kupředu,“ a tak dále. Máte pocit, že se neustále schováváte za otřepané a nadužívané fráze? Poradíme, jak se jich zbavit. Taky se podíváme na zoubek tzv. HOGO. Za touto zkratkou se totiž skrývá nešvar, který vás nutí rušit schůzky s přáteli a zůstávat doma.

Dubnová móda hraje všemi veselými barvami! Pro jednou zapomeňte na osvědčenou trojici černá, bílá, béžová a jděte oblékáním vstříc nejbarevnějšímu období roku. Také jsme se zeptali známých osobností, jak vypadá jejich nákupní seznam na Dny Marianne. Třeba inspirují i vás pořídit si něco, po čem už dlouho toužíte, co udělá radost vám nebo někomu blízkému ve vašem okolí. 

Víte, že chlad může pomoci vaší pleti? Na kryoterapii se daly vlivné celebrity, mluví se o ní na sociálních sítích. I my ji vyzkoušeli na vlastní kůži a podělíme se s vámi o naše dojmy. Dále vám poradíme, jak péči o pleť přizpůsobit vašemu menstruačnímu cyklu.

Užijte si letos Velikonoce se vším všudy. S mazancem vonícím máslem a mandlemi či recepty odkazujícími na tradice našich babiček. Ty nejlepší recepty jsme pro vás vybrali v dubnové Marianne.

Jarní Dny Marianne

Druhý ročník jarních Dnů Marianne je za dveřmi! Od 22. do 24.4. si budete moci užít nákupy se slevou až 50 %! Slevové kupony najdete již tradične společně s časopisem Marianne nebo Marianne Bydlení a v mobilní aplikaci Dny Marianne. Také pro vás letos máme novinku v podobě zlatých kuponů! Díky nim získáte exkluzivní slevy na značky Sephora, Falconeri, GAP, infokrasa.cz a další. Více informací o zlatých kuponech najdete v časopise nebo zde.