Přejít k hlavnímu obsahu
Zábava

Vychází říjnová Marianne

Info ikona
Marianne

Uvařte si bylinkový čaj, nazujte teplé papuče a ponořte se do čtení říjnové Marianne, která vás naladí na přicházející podzim.

Říjnová Marianne potěší všechny milovníky inspirativních rozhovorů. Titulní rozhovor tentokrát patří herečce Vandě Hybnerové, která nás pozvala na svůj ranč na Vysočině. V rozhovoru prozradila, co ji teď nabíjí energií, a jak se jí žije ve dvou odlišných světech. Pokud chcete nastartovat svou kariéru, pak vás potěší rozhovor s Veronikou Soukupovou, průvodkyní sítí LinkedIn. V říjnovém čísle dostali slovo také muži. Za přečtení stojí rozhovor s Janem Hřebejkem nebo se spisovatelem Štěpánem Javůrkem. A módní redaktorka Eliška Vrbová si zase popovídala s návrhářkou rafinovaného spodního prádla Terezou Vu.

Také vám občas připadá, že každý den připomíná závod, během kterého chceme stihnout co nejvíce aktivit? Iva Hadj Moussa vám ve svém článku připomene, že nikdy nestihnete všechno. A že je to vlastně i dobře. V říjnové Marianne zabrousíme také do sexuálních vod, respektive si připomeneme největší sexuální mýty, kterým stále mnoho lidí věří. A o pozornost si říká také článek Denisy Proškové, který zkoumá, proč my – ženy stále bojujeme s nedostatkem sebevědomí.

Že podzim není vaše nejoblíbenější roční období? Věřte, že fashion story, ve které hrají hlavní roli hřejivé materiály, vás přesvědčí o opaku. A pokud v módě rádi experimentujete, možná vás mile překvapí, že trendem podzimu je westernová móda. K podzimu patří také dobré jídlo, které člověka zahřeje. Je libo dančí paštika? Nebo dáte přednost srnčímu hřbetu? A pokud si na tradiční kuchyni nepotrpíte, pak vás gurmet redaktorka Eva Kadavá naučí jíst a milovat mušle!

Krásné čtení!