Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Konference Dream BIG: Protože žádný sen není moc velký

Programovat pro americký Google, přednášet v OSN nebo raději studovat Oxford? Přijďte se přesvědčit na listopadové konferenci Dream Big, že i ty nejvyšší cíle máte na dosah ruky.

Veronika Hong | 4. 11. 2017

Marianne nadšeně podporuje projekty, které pomáhají cílevědomým a odvážným ženám dosáhnout svých snů. Nenechte si ujít událost, která promění ty vaše ve skutečnost! 

Každý měsíc najdete v magazínu Marie Claire část věnovanou kariéře @Work, která představuje ty nejúspěšnější ženy z oboru a přináší spoustu rad, jak být spokojená se svým životem a to nejen v práci. Sebevědomí, odvaha měnit zažité pořádky, chuť vzdělávat se a pracovat na sobě - ze stejných témat vychází i každoroční konference pro ženy v byznysu, která kromě přednášek od top odborníků přináší i atmosféru sdílení v krásném prostředí, kde to jen vibruje energií. Letos poprvé si podobnou akci budou moci užít i mladší ročníky, které si třeba teprve vybírají, co by rády v budoucnosti studovaly, nebo přemýšlejí o tom, jaká je jejich práce snů. Součástí akce je i trocha rozmazlování, věnovaná módě či luxusní kosmetice.

KDY: úterý 21. listopadu 2017

KDE: v pražském klubu SaSaZu (Bubenské nábřeží 306, Praha 7)

Co Vás na Dream BIG čeká?

Přijďte si užít den plný inspirace, setkání se zajímavými lidmi, zábavy i trošku hýčkání na první konferenci Marie Claire pro novou generaci úspěšných žen. Ovládněte sociální sítě díky radám úspěšných blogerek. Vyzkoušejte si programování spolu s Czechitas a získejte pořádnou dávku sebevědomí. Ulovte svůj lístek včas na marieclairekonference.cz, počet míst je omezen.

KOUPIT VSTUPENKU ZDE!

PROGRAM

8:00 – 9:00 Registrace & ranní káva

9:00 – 9:15 Zahájení konference

9:15 – 10:30 Můj Dream Job je IT!
Workshop s Czechitas:
Spolu s Czechitas se na Dream BIG za pouhých 60 minut naučíte, jak na internetu zazářit díky základům programování a třeba posunout svoji kariéru ještě dál. Informační technologie mají obrovský potenciál. Najděte si v nich svoje místo i vy! Vyzkoušejte si už dopředu krátký test, který máme od původem slovenské programátorky u amerického Googlu Petry Cross:

MÁTE NA PROGRAMOVÁNÍ? ČTYŘI OTÁZKY, KTERÉ VÁM NAPOVÍ, ŽE MOŽNÁ MŮŽETE ZMĚNIT KARIÉRU. STAČÍ TŘIKRÁT ANO. 
1. Baví vás matematika?
2. Řešíte ráda problémy?
3. Ráda rozebíráte věci do hloubky a zajímá vás, jak fungují?
4. Zajímají vás teoretické nebo abstraktní problémy?

10:30 – 11:00 Přestávka na kávu

11:00 – 12:30 Jak se neztratit v on-line světě a vyrazit do něj po vlastní ose
Máte dobrý nápad? Jasnou představu? Od tajného nadšeného psaní do šuplíku k vlastnímu blogu nebo startupu, který vás bude skvěle živit, není tak daleko. Nechte se inspirovat mimo jiné v tom, jak si vytvořit dobrý byznysplán.

Tereza Hrtúsová (Česká spořitelna): Sedmadvacetiletá Tereza se pohybuje ve světě čísel, je byznys analytičkou České spořitelny. Ve svém talku se bude věnovat mimo jiné fashion startupům.

Tiany Kiriloff (Belmodo): Díky společnosti H&M bude naším váženým hostem a přednášejícím na konferenci Dream BIG superúspěšná belgická blogerka a byznysmenka Tiany Kiriloff. Založila úspěšný blog a produkční agenturu Belmodo (www.belmodo.be), s jejímž týmem vytváří na zakázku kreativní obsah týkající se světa módy, krásy a lifestylu. Věnuje se také organizování kulturních a marketingových akcí. Napsala již tři self-help knížky a nedávno jí vyšla čtvrtá. Přestože má každý den nabitý program, perfektně zvládá svou roli podnikatelky, manželky a matky tří dětí.

Tereza Salte (TerezaInOslo): Dvakrát vyhrála Blogerku roku (její blog najdete na Terezainoslo.com). Založila agenturu Elite Bloggers, která zastřešuje 31 blogerek a dbá mimo jiné na transparentní spolupráci mezi blogery a jejich sponzory. Nedávno jí vyšla knížka Šlehačková oblaka, její velký splněný sen. Tereza vám poradí, jak si splnit i ten váš a nenechat se odradit nepříjemnými komentáři na webu. S Terezou vystoupí kolegyně blogerky z Elite Bloggers, sestry studentky Nicole a Lucie alias A Cup Of Style, které dohromady na Instagramu sleduje tři sta tisíc lidí.

12:30 – 14:00 Oběd

14:00 – 15:00 Jak být „Sebe – vědomá“? 
Můžete udělat chybu, můžete změnit názor, a přesto uspět ve světě. Silné příběhy a pohledy na svět, které změní váš život.
Zuzana Vuová (OSN) První česká delegátka mládeže při OSN. Ještě před pár lety stydlivá studentka dnes přednáší před stovkami lidí. Profesně působí také jako Associate Social Affairs Officer pro Hospodářskou a sociální komisi Spojených národů pro západní Asii v Bejrútu.

15:00 – 15:30 Přestávka na kávu

15:30 – 16:30 
Kristin Laronca Parpel: „Od útlého věku se dívkám vnucuje stereotyp hodné holčičky, která sedí v koutku, nikam se necpe a moc se neprojevuje. Přeci jen ten obraz toho, že se má žena takhle chovat, je zakořeněný v kulturním podvědomí,“ říká sympatická zakladatelka společnosti KLP Coaching, exekutivní koučka a mentorka, pořadatelka firemních workshopů. Kristin je Američanka a dokáže trefně pojmenovat rozdíly mezi českou a americkou výchovou. Jak vypadá opravdové sebevědomí? A jak se nebát udělat chybu?

Kateřina Borovanská (FREYA CZ): Žije v Praze a z části v Londýně, kde se věnuje content marketingu. Radí také firmám s PR a marketingem a patří ke špičce v oboru. Na cestě za úspěchem prý stačí jen vzít za kliku...

16:30 – 17:00 Jak si vybrat práci snů? 
Třeba tak, že si nejdřív vyberete firmu, co vám bude sedět a šéfa, který bude vyznávat stejné ideály jako vy... od Honzy Klusoně z Proudly.cz (Proudly.cz) se mimo jiné dozvíte, jak zazářit u pohovoru, co moderní firmy nabízejí a jak vypadá budoucnost pracovního trhu. Ptát se můžete na všechno, co vás zajímá. Třeba: Máte prosím chill out zónu? Jídlo zdarma? Home office? Flexibilní pracovní dobu? Zaplatíte mi mentoringový program?

17:00 Koktejl s výbornými drinky a fantastickou DJ IM Cyber, ideální prostor pro networking.

Co vše je zahrnuto v ceně vstupenky?

- Celodenní vstup na konferenci, kde Vás čeká setkání s lidmi z různých profesí a oborů. V rámci programu je zahrnut celodenní catering od SaSaZu.

- Doprovodný program od našich partnerů - těšit se můžete na líčení od profesionálních make-up artistů, poradenství jak vytvořit správný business look, tipy na snadné účesy do práce a mnoho dalšího.

- Závěrečný koktejl společně s řečníky a organizátory. A také goodie bag, kterou dostanete při odchodu.

REGISTRACE

Pro více informací o vystupujících řečnících a pro koupi vstupenek navštivte: marieclairekonference.cz nebo nás sledujte na Facebooku i na Instagramu @marieclairecz.

CENA VSTUPENKY

Early bird ticket stojí 950 Kč.

KOUPIT VSTUPENKU ZDE!

dream big

 

Související články

Životní styl
Jaroslava Popelka o finančním plánování pro ženy: Jak převzít kontrolu nad svými penězi?

Jaroslava Popelka o finančním plánování pro ženy: Jak převzít kontrolu nad svými penězi?

Životní styl
KVIFF 2024: Průvodce programem, cenami vstupenek, doporučenými filmy a slavnými celebritami

KVIFF 2024: Průvodce programem, cenami vstupenek, doporučenými filmy a slavnými celebritami

Životní styl
8 tipů, jak najít balanc mezi pracovním a osobním životem: Zvládněte home office levou zadní

8 tipů, jak najít balanc mezi pracovním a osobním životem: Zvládněte home office levou zadní

Životní styl
Apetit piknik je za dveřmi: Krok za krokem průvodce největšími lákadly letošního ročníku

Apetit piknik je za dveřmi: Krok za krokem průvodce největšími lákadly letošního ročníku