Přejít k hlavnímu obsahu
Životní styl

Meghan a Harry se vzdávají rolí v královské rodině! Chtějí být finančně nezávislí

Info ikona

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu přepisují dějiny.

Okolo Meghan a Harryho je zase rušno. Poslední poprask způsobilo prohlášení na jejich oficiálním Instagramu, ve kterém veřejnosti sdělují, že tento rok začíná jejich nová role. "Máme v úmyslu vzdát se role předních členů královské rodiny a pracovat, abychom se stali finančně nezávislými, zatímco budeme nadále plně podporovat Její Veličenstvo královnu," uvedli Harry a Meghan v příspěvku.

Meghan a Harry
Zdroj: @sussexroyal

Zároveň vévoda a vévodkyně ze Sussexu oznámili, že budou střídavě žít ve Velké Británii a Severní Americe. Tento krok vysvětlili tím, že si jejich syn Archie bude více vážit královské tradice, do které se narodil. V příspěvku také naznačili, že jim život ve dvou zemích pomůže s novou kapitolou života, ve které bude důležitou roli hrát i nový charitativní projekt. Harry s Meghan ale dodali, že stále budou respektovat své povinnosti ke královně, k britskému Společenství a k organizacím, nad kterými mají patronát.

Jenom čas ukáže, zda toto rozhodnutí bylo správné, nebo naopak Harrymu a Meghan uškodilo. Jedno je ale jasné už teď – tahle dvojka má pěknou kuráž!

ČTĚTE TAKÉ: Nakoukněte, kde spávala vévodkyně! Meghanin dům v L.A. je na prodej