Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Jak zatočit s vráskami? Vyhrajte plazmalifting na klinice Aesthevita

Jaro je tady. Dopřejte si omlazení pleti. Ve spolupráci s klinikou plastické chirurgie Aesthevita jsme pro Vás připravili soutěž. Můžete vyhrát zákrok omlazení pleti PRP plazma lifting v hodnotě 8.000,-Kč. Stačí, když správně odpovíte na otázku níže a pak trochu štěstí.

Redakce Marianne | 4. 04. 2016

Elixír věčného mládí se zatím vědcům nepodařilo namíchat, přesto, ale není potřeba podléhat beznaději.

Nejpřirozenější a v současné době nejžádanější metodou omlazení pleti je PRP plazma lifting. A právě ten můžete vyhrát na klinice plastické chirurgie Aesthevita.

PRP plazma lifting – šetrná metoda omlazení

Metoda plazma lifting spočívá ve využití tělu vlastního materiálu - vlastní krve. Látky v ní obsažené mají blahodárné účinky na obnovu pleti a zpomalují proces jejího stárnutí.

“Plazmu aplikujeme do kůže jemnými vpichy, které jsou od sebe vzdáleny asi 1 cm,” vysvětluje MUDr. Ján Pilka.

Metoda PRP plazma lifting se používá jak komlazení pokožky v obličeji, na krku nebo dekoltu, k omlazení na hřbetu rukou, k ošetření strií, jizev, k regeneraci kůže poškozené slunečním zářením nebo např. po chemickém peelingu nebo při léčbě padání vlasů.

Omlazeni pleti plazmou na klinice plasticke chirurgie Aesthevita

Jak PRP plazma liftingu probíhá?

Vše probíhá ve velmi sterilním prostředí. Bude Vám odebrána krev do zkumavky stejně jako při běžných odběrech, nejčastěji z žíly v oblasti loketní jamky nebo hřbetu ruky. Množství odebrané krve závisí na velikosti ošetřované plochy.

Zkumavka s krví se vloží do speciálního přístroje, poté odstředěním následuje separace plazmy. Nakonec se plazma aplikuje za pomoci tenké jehličky do pokožky obličeje, krku nebo dekoltu.

Jak  rychle se dostaví účinek PRP plazma liftingu?

  • Plazma-terapie se na pleti projeví během čtrnácti dnů a v dalších týdnech se stav pleti stále zlepšuje.
  • Trvání jejího efektu je u každého individuální, ale obecně vydrží dvanáct až osmnáct měsíců. 

„V současné době je to nejoblíbenější omlazující metoda našich klientek,” říká MUDr. Ján Pilka z kliniky plastické chirurgie Aesthevita.

Více o PRP plazma lifting se dočtete zde.

Využití vlastního materiálu se v plastické chirurgii využívá stále více častěji. Velký boom v plastické chirurgii zažívá i metoda lipotransfer.

Při této metodě si stále více  kdy stále více žen si nechává přenést vlastní tuk např. z břicha nebo stehen do prsou nebo zadečku. Mnoho žen používá vlastní tuk i ke zvětšení rtů nebo vyplnění nosoretních vrásek.

Chci soutěžit o zákrok omlazení pleti plazma liftingem, jak na to?

Jedna z Vás získá voucher na PRP lifting na klinice plastické chirurgie zcela zdarma.

 

{{contest}}16{{/contest}}

Nápovědu k soutěžní otázce najdete na aesthevita.cz

Soutěž bude trvat do 11. dubna 2016. Výherci budou uvedeni v tomto článku do 3 dnů po skončení soutěže. Soutěžící jsou povinni poskytnout součinnost k tomu, aby mohli být informováni dle předchozí věty. Pokud se nepodaří výherce soutěže společnosti Burda Praha, spol. s r.o. kontaktovat do 30 dní, propadá výhra ve prospěch společnosti Burda Praha, spol. s r.o..

Mohlo by vás dále zajímat:

 

 

Související články