Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Odhoďte hřívu a buďte sexy v krátkých vlasech

Krátký střih je praktický, vypadá upraveně a vzdušně, a hlavně působí mladistvě. Proč si neubrat pár let, když je to tak snadné? A dokonce i bez plastiky…

Redakce Marianne | 27. 09. 2013


Krátké sestřihy jsou plné života, takže se jim rozhodně nebraňte. Navíc krátké vlasy pořád frčí, a dokonce i spousta světových krásek se rozhodla, že půjde nakrátko. Některé u krátkých vlasů vydržely jen na čas, jiné jsou krátkému sestřihu věrné. A co si myslí kadeřnice Misha Čadková z Misha/hair studia v Praze? „Krátký střih je nutné vybírat po domluvě s kadeřníkem, který by měl poradit a doporučit, co se ke klientce hodí. Záleží na střihu a kadeřnickém umu, aby i krátký střih vypadal žensky. Na prvním místě je tedy precizní střih, o který se už potom není třeba tolik pečovat, důležitý je styling, ten by měl být vždy, a záleží také na tom, jaký efekt chce kadeřník zákazníkovi poskytnout. K tomu se používá pudr nebo vosk.“ Pokud se tedy nebojíte změny a experimentů, zkuste to taky! Více informací se dozvíte na www.mishahairstudio.com

Anne Hathaway (30)

Tahle kráska se změn rozhodně nebojí. Sluší jí naprosto všechny účesy, ale v krátkém vypadá jako roztomilá holčička, které byste hádali maximálně sedmnáct. Jak se vám líbí?
Anne-Hathaway-pixie

Charlize Theron (38)

Dlouhých vlasů se vzdala kvůli filmové roli, ale po pravdě – vůbec se nemusí bát, že by nebyla dost sexy. V krátkém sestřihu vynikne její štíhlý krk a musíte uznat, že je k nakousnutí.
1.-Charlize-Theron1

Halle Berry (46)

Klučičí účes k ní patří snad odjakživa. Byla první bond girl, která neměla dlouhé vlasy, a jak jí to seklo! Její vlasy působí roztomile neupraveným dojmem, ale věřte, že určitě chodí ke kadeřníkovi pravidelně!
halle_berry_pixie

Kirsten Dunst (31)

Ve Spider-Manovi měla vlasy dlouhé, ale ty krátké z ní udělaly ženu vamp. Kromě toho krátký sestřih opticky zúžil Kirsteninu kulatější tvář. Máte-li podobný tvar obličeje, pak se zamyslete, zda by vám zkrácení vlasů nepomohlo.
Kirsten-Dunst-short-haircut-1024x819

Jennie Garth (41)

Hrdinka Kelly ze seriálu Beverly Hills 90210 nestárne. Přestože v seriálu nosila dlouhé blonďaté vlasy, po čtyřicítce jí mnohem lépe sekne krátké mikádo. Trošku melíru tón v tónu, a výsledek je dokonalý.
Jennie-Garth-Super-Short-Messy-Cut

Jamie Lee Curtis (55)

Dcera Tonyho Curtise a Janet Leigh se proslavila v hororových filmech a doma má spousty filmových cen. Herečka si zřejmě se stárnutím neláme hlavu a nebojí se ani šedin. Proč vlasy zbytečně barvit a nechávat dlouhé, když krátký sestřih působí přitažlivěji?
Jamie-Lee-Curtis-salt-and-pepper-hair-colour

Angelina Jolie (38)

Atraktivní Angelině bude slušet možná i pytel na hlavě. Je krásná v dlouhých, polodlouhých i krátkých vlasech. Jak se vám líbí v krátkém looku? Pěšina uprostřed a vlasy za ušima dávají vyniknout jejím obrovským očím.
angelina_jolie-008-2560x1600-hollywooddesktop

Související články