Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Průlomová péče o pleť: kombinace přírodních složek a vědeckých poznatků

Nová kosmetická řada Nutra Effects od značky Avon je vhodná i pro nejcitlivější pleť.

Každý krém z řady obsahuje komplex Active Seeds – výtažky ze semínek chia, granátového jablka nebo strelície, umí pleť hydratovat a vyživovat. Navíc neobsahují žádné parabeny ani barviva, proto je vhodná i pro citlivou pleť. 

Vyberte si dle specifických požadavků pleti: 

hydratační řada dodává pleti hydrataci nepřetržitě až po 48 hodin, zároveň ji vyživuje a obnovuje její zdravý vzhled. Obsažený výtažek ze semínek chia zajistí vláčnost pokožky a její vnitřní hydrataci. 

Hydratacni_rada_denni_hydratacni_krem

matující řada pečuje o pleť náchylnou k lesknutí a jemně ji hydratuje. Kromě přírodních výtažků obsahuje také matující pudr, který absorbuje přebytečný kožní maz. 

Matujici_denni_krem

řada pro redukci prvních známek stárnutí pleti jako jsou první vrásky, ztráta pevnosti a nerovnoměrný barevný tón pleti. Díky obsaženým výtažkům ze semínek granátového jablka, které obsahují vysoký podíl vitaminu C, dodávají pleti pružnost. Navracejí jí optimální hladinu hydratace a mladistvě zářivý vzhled. 

Denni_krem_s_obnovujicim_ucinkem

řadu pro redukci pokročilých známek stárnutí pleti jako jou hluboké vrásky a ztráta pevnosti. Pleť vyživuje a navrací jí její mladistvou pružnost. Obsahuje také ceramidy, které posilují ochrannou vrstvu pleti. 

Intenzivni_denni_krem_s_omlazujicim_ucinkem

rozjasňující řada pro péči o pleť, která redukuje viditelnost barevných nerovností, sjednocuje tón pleti a obnovuje její zdravý a krásný vzhled. Účinnou složkou jsou výtažky ze strelície, které si umí poradit s našedlým tónem pleti. 

Rozjasnujici_krem_

Související články