Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Skutečný příběh mandle

Mandlové květy, které obvykle vykvétají na přelomu února a března, jsou jednou z prvních vlaštovek jara. Pole jsou pokryta růžovými a bílými kvítky a vytvářejí nádhernou scenérii.

Redakce Marianne | 12. 09. 2013

Mandlovník, který byl do začátku 20. století symbolem krajiny Provence, je považován za silný, noblesní a vznešený strom. Od 30. let 20. století byl mandlovník postupně vytlačován z krajiny mechanizací zemědělství ve prospěch nových, více výnosných plodin. Mandlovníky se tak staly v regionu vzácností. L´OCCITANE chce tento symbolický strom vrátit zpět, kam si zaslouží, do krajiny Provence, a proto nakupuje jeho plody od pěstitelů v Provence.

Mandle v řecké mytologii ztělesňuje mladistvost, křehkost a panenský půvab. L'OCCITANE mandli využívá ve výrobcích péče o tělo nejen pro její hydratační, výživné a zjemňující vlastnosti, ale i pro její schopnost formovat a zpevňovat pokožku. Výtažky z mandle pomáhají předcházet vzniku celulitidy a tvarovat postavu.

mandle-loccitane

ZPEVŇUJÍCÍ KRÉM MANDLEkrem-mandle

Tento tělový krém vyživuje a zvláčňuje pleť díky obsahu mandlového oleje a mandlového mléka. Kombinace křemíku a mandlových proteinů zvyšuje pružnost kolagenových vláken a podpůrného vaziva. Jemná krémová konzistence se okamžitě vsákne do pokožky a nezanechává tak mastný film. Pokožka je saténově hebká a jemně provoněná.

Jeho cena je 1 245 Kč za 200 ml

sprchovy-olej-manlde


SPRCHOVÝ OLEJ MANDLE

Změní se na štědrou, zjemňující pěnu s originální a jedinečnou konzistencí, díky které bude vaše pokožka na celém těle sametově hebká. Bohatý na mandlový olej a vyživující lipidy. Jemně čistí a zanechává jemnou vůni.

250 ml stojí 495 Kč


ZPEVŇUJÍCÍ GEL MANDLEgel-mandle1

Svěží, rychle se vstřebávající gel bohatý na silné přírodní aktivní látky, byl speciálně vyvinut tak, aby viditelně pomohl zpevnit pokožku těla problematických partií a lépe definoval křivky vašeho těla. Je obohacený o nový patentovaný výtažek z mandlí a poupat růží.

Jeho cena je 1 090 Kč za 200 mlSouvisející články