Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Soutěž pro čtenářky Marianne

s filmem Lída Baarová o vstup na slavnostní premiéru za účasti hvězd

Redakce Marianne | 3. 12. 2015

20. ledna 2016, v den slavnostní filmové premiéry, čeká vítězku soutěže profesionální péče vizážistů a vlasových stylistů v Kadeřnickém ateliéru Tomáše Kotlára. Následně zamíří do prestižního Módního salonu RichteR pro dokonalé společenské šaty a odtud už ji limuzína odveze na slavnostní premiéru,

aby tu prožila nezapomenutelný večer ve velkém stylu.

 

{mp4}LB_tr2min_w{/mp4}

 

Pravidla soutěže:

Zašlete nám fotografii svého stylingu (ať už líčení, účesu nebo kompletního outfitu) inspirovaného érou filmových div třicátých let na email: [email protected].
Fotografie budou průběžne zveřejňovány ve fotogalerii na facebookovém profilu Marianne, kde pro ně bude možné hlasovat. Z deseti fotografií s největším počtem liků vybereme jednu nejlepší, jejíž autorka získá vstup na slavnostní premiéru pro dvě osoby a zapůjčení šatů a vizážistické služby pro sebe. Autorky dalších devíti fotografií získají po dvou vstupenkách na některé z dalších filmových představení lídy Baarové.

Fotografie zasílejte od 1. 12. do 30. 12. 2015, hlasovat pro ně v rámci fotogalerie bude možné do 31. 12. 2015

Vítězku oznámíme 5. 1. 2015 na Facebooku.

Inspiraci érou Lídy Baarové naleznete na Facebooku na adrese

www.facebook.com/lidabaarovafilm

Účast v soutěži

 • Soutěže se může za uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba, která projeví zájem o účast v soutěži a do soutěže se přihlásí prostřednictvím svého účtu.
 • Soutěže se mohou zúčastnit pouze soutěžící s doručovací adresou v České republice.
 • Z účasti v soutěži jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovněprávním či jiném obdobném právním vztahu k organizátorovi soutěže nebo k poskytovateli výhry. Dále jsou ze soutěže vyloučeny osoby spolupracující přímo či nepřímo na realizaci soutěže a osoby blízké těmto osobám a osobám definovaným předchozí větou, a to za předpokladu, že mají přístup k relevantním informacím spojeným se soutěží.

Osobní údaje

 • Soutěžící uděluje svou účastí v soutěži v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas se zpracováním svých osobních údajů dle Všeobecných obchodních podmínek organizátora a dále dle následujícího bodu tohoto odstavce.

Ostatní

 • Organizátor soutěže si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky či pravidla Soutěže, případně soutěž částečně nebo zcela zrušit, přerušit nebo zkrátit či prodloužit dobu trvání soutěže, a to bez udání důvodu.
 • Organizátor je oprávněn kontrolovat podmínky pro účast v soutěži.
 • Organizátor může v případě sporu posoudit a s konečnou platností rozhodnout konečné pořadí v soutěži.
 • Organizátor má právo vyloučit kteréhokoli ze soutěžících ze soutěže v případě, že soutěžící porušuje pravidla, jedná v rozporu s dobrými mravy či jakýmkoli způsobem poškozuje dobré jméno organizátora. Organizátor má také právo vyloučit takového soutěžícího, který je z těchto činností důvodně podezřelý.
 • Na výhru ani účast v soutěži není právní nárok, nelze je tak vymáhat soudní či obdobnou cestou. Výhru nelze směnit za hotovost ani není možné požadovat vydání jiné výhry, než je stanovena organizátorem.
 • Soutěžící nemá nárok na úhradu žádných nákladů, které mu vzniknou v souvislosti s účastí v soutěži, a to bez ohledu na to, zda se stane, nebo nestane výhercem soutěže.
 • Výhra, kterou výherce v soutěži získá, je předmětem zdanění dle platných právních předpisů ČR.

Související články