Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

S novými avivážemi Lenor Perfume Therapy vydrží prádlo voňavé po celý den

Info ikona
Dlouhotrvající svěžest

Ponořit se do oblíbené vůně kdykoliv během dne může mít na naše emoce velice pozitivní vliv. Značka Lenor přichází s novou produktovou řadou aviváží Perfume Therapy, jejichž dlouhotrvající vůně a svěžest se z oblečení uvolňuje postupně a zachovává si příjemnou intenzitu během celého dne. Všude, kde se pohybujete, můžete vdechovat pocit vnitřního klidu a radosti.

Promotion | 25. 06. 2024

Moderní doba nám příliš neumožňuje dopřát si čas na odpočinek, který je potřeba pro obnovu fyzických i mentálních sil. Abychom eliminovali dopad každodenního stresu, je třeba hledat příležitosti pro relax i během náročného dne. Zklidnit mysl a relaxovat lze například pomocí vůní. Aviváže Lenor Perfume Therapy s technologií parfémového oleje jdou vstříc potřebám moderního člověka a svou déle trvající vůní nám umožňují nadechnout se a dopřát si chvilku relaxace i během vytíženého dne.

Poslední trendy ukazují, že stále více lidí investuje do péče o své tělo a takzvaného wellbeingu. To zahrnuje i péči o fyzické i duševní zdraví a příjemné čichové vjemy mohou být jednou z metod, jak pozitivně naladit svou mysl a zrelaxovat se. Čich je silně provázán s emocemi a díky čichové paměti mohou vůně vytvářet pocit bezpečí, radosti a klidu.

Info ikona
Dlouhotrvající svěžest

Ideální možností, jak mít vůni stále při sobě, je nosit ji na sobě. Lenor Perfume Therapy provoní váš šatník, závěsy i ložní prádlo a bude vám vytvářet bezpečné útočiště na každém kroku. Kdekoliv se právě budete nacházet, vůně Lenor vám umožní nadechnout se a dopřát si chvilku relaxace i během vytíženého dne.

Nové aviváže Lenor Perfume Therapy přicházejí v několika neodolatelných vůních. Nechte se hýčkat voňavým třešňovým květem se šalvějí Cherry Blossom & Sage, exotickou orchidejí s vanilkou Orchid & Vanilla, smyslným cedrovým dřevem s borovicí Cedar Wood & Pine Tree nebo třeba šťavnatým pomerančem s verbenou Orange & Verbena.

Vyzkoušejte nové aviváže Lenor Perfume Therapy a dopřejte si zaslouženou chvilku relaxace na každém kroku po celý den.