Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Krása

Ani bob, ani lob! Zamilujte se do trendy účesu jménem flob

Info ikona
Rosamund Pike

Krátké vlasy, dlouhý rozum! Letošní léto bude patřit flobu, krátkému a ostře střiženému mikádu, které jsme si zamilovali především díky herečce Rosamund Pike.

Promotion
Promotion
Alžběta Rybářová | 14. 04. 2021

Dlouhé vlasy plné lesku a síly jsou snem snad každé ženy. Pravdou ale zůstává, že krásné dlouhé vlasy vyžadují mnoho péče, na kterou leckdy nemáme čas. To moc dobře ví i hollywoodské hvězdy, které rok od roku své účesy zkracují. Zatímco před dvěma lety u nich na plné čáře vítězil účes zvaný bob, v loňském roce daly přednost delšímu bobu, tedy lobu. Aktuálně se o pozornost ale hlásí flob!

Krátkého a uhlazeného mikáda jsme si mohli všimnout na nedávném haute couture fashion weeku, kde flob zdobil hlavy modelek módního domu Chanel. Pokud vás móda nechává v klidu, a naopak zbožňujete filmy a seriály, pak jste flob mohli zaznamenat na herečce Rosamund Pike v novém filmu Jako v bavlnce. A v mírně zvlněné verzi ho před časem nosila také modelka a módní návrhářka Alexa Chung.

Náročnost péče o flob závisí na tom, jaký typ vlasů máte. Pokud se pyšníte rovnými a silnými vlasy, pak je flob přímo stvořený pro vás. Naopak ženy s jemnými a vlnitými vlasy musí počítat, že každodenní úprava flobu zabere několik minut času. Samozřejmě nic nebrání tomu, aby váš flob byl mírně zvlněný. 

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion