Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Blush nehty: Trend v manikúře, který si zamilují nejen romantické duše

Info ikona
Nehty

Zatímco v loňském roce jsme obdivovaly manikúru „glazed donut“, kterou proslavila modelka Hailey Bieber, letos se o slovo hlásí jihokorejský trend. Říká si „blush nails“, zvládnete ho vytvořit samy, a navíc působí velmi romantickým dojmem.

Trendy vládnou světu! A jinak tomu není ani v oblasti manikúry. Pokud patříte k ženám, které v loňském roce podlehly glazed donut nehtům nebo tzv. skinny francouzské manikúře, pak pro vás máme dobrou zprávu! Také v letošním roce můžete experimentovat se svou manikúrou a proměnit nehty v trendy záležitost, která vás rozhodně nebude nudit. Protentokrát ale zapomeňte na všechny americké či evropské trendy. O pozornost si totiž říká blush manikúra, která k nám doputovala z Jižní Koreje.

Mohlo by se vám líbit

Tvářenka na nehtech

Možná jste si všimly, že během letošní zimy mnoho make-up artistek používá výrazné tvářenky a vytváří dojem větrem ošlehaných tváří. A právě tento „šťavnatý“ trend prostoupil také do manikúry a stal se základem pro blush manikúru. „Základem této manikúry je červený nebo růžový lak, který vychází ze středu nehtu a vytváří iluzi začervenalé tváře. Pravděpodobně tento trend vychází z loňských ‚aura‘ nehtů,“ vysvětluje Alex Surrey, odborník na manikúru. Pokud tedy hledáte inspiraci na valentýnskou manikúru, pak můžeme směle prohlásit, že jste ji právě našly!

Nail art bez návštěvy salónu

Výhodou blush manikúry je bezesporu fakt, že ji vykouzlíte v pohodlí domova za zlomek peněz. K ruce si vezměte neutrální podkladový lak, kterým nalakujte celý nehet. Po zaschnutí použijte kapku červeného nebo růžového laku, kterou nakapejte doprostřed nehtu. Následně s pomocí houbičky nebo malého štětečku výrazný lak rozetřete tak, abyste vytvořila efekt začervenalých líček. Jakmile barevná vrstva zaschne, nezbývá nic jiného, než nehet potřít bezbarvým vrchním lakem. Voilà, blush manikúra je na světě! Samozřejmě nic nebrání tomu, abyste za profesionálnějším výsledkem vyrazila do salónu, kde si manikérka může se zadáním blush manikúry více vyhrát.

Pomocníci, se kterými vytvoříte blush nehty
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku