Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Jak vykouzlit jednoduchý make-up? Vsaďte na magické produkty

Info ikona
M.Asam

Kdo by netoužil po dokonalém make-upu, který na pleti vydrží po celý den? Pokud jste ještě nenašla své kosmetické hrdiny, pak je na čase přizvat do své líčící rutiny produkty z dekorativní řady M. Asam, se kterými jako mávnutím kouzelné hůlky vyčarujete perfektní make-up.

Promotion | 29. 12. 2023

Základem dokonalého líčení jsou kosmetické produkty, na které se skutečně můžete spolehnout. A přesně k takovým se řadí dekorativní řada M. Asam® MAGIC FINISH, kterou od roku 2022 najdete v drogerii ROSSMANN. Výrobky M. Asam® MAGIC FINISH navíc nejsou testovány na zvířatech a většina produktů je veganská.

Vyčarujte dokonalý make-up během minuty

Chcete vykouzlit perfektní make-up? Nebojte se, kouzelnou hůlku nepotřebujete, stačí když si k ruce vezmete M. Asam® MAGIC FINISH Make-up Mousse. Tento make-up se dokonale přizpůsobí každému odstínu pleti, vyniká lehkou a vzdušnou konzistencí a vytváří sjednocený vzhled. Není tedy divu, že je jedničkou mezi podkladovými bázemi pod make-up v Německu* a absolutním bestsellerem také v mezinárodním měřítku. Vybírat můžete ze čtyřech odstínů: Classic pro většinu odstínů pleti, Porcelain Teint pro obzvláště světlé typy pleti, Summer Teint pro mírně opálenou pleť a Deep Teint pro tmavší odstíny pleti. 

Důležitou součástí každé kosmetické taštičky je také řasenka. V tomto ohledu se můžete spolehnout na řasenku M. Asam® MAGIC FINISH XXL Volume Mascara či hybridní řasenku M. Asam® MAGIC FINISH 5 v 1. Na nedokonalosti pleti si zase posvítí korektor M. Asam® MAGIC FINISH Perfect Blend Concealer, který najdete ve dvou odstínech. A zapomenout nemůžeme ani na sérum M. Asam® MAGIC FINISH Glow Serum. Zároveň v dekorativní řadě objevíte také rtěnky, lesky na rty, laky na nehty, podkladové báze, oční linky, oční stíny, dekorativní kosmetiku na obočí, tvářenky nebo bronzery.

Info ikona
M. Asam

Kde dekorativní řadu M. Asam® MAGIC FINISH koupíte?

Pokud chcete svou kosmetickou taštičku posílit o produkty z dekorativní řady M. Asam® MAGIC FINISH, vydejte se do vybraných drogerií ROSSMANN. Konkrétně v jedenácti prodejnách po celé České republice objevíte atraktivní stojany M. Asam® MAGIC FINISH s velkým výběrem produktů dekorativní kosmetiky. Rozsáhlý výběr kosmetických produktů z řady M. Asam® MAGIC FINISH najdete také na eshopu v aplikaci ROSSMANN CLUB.

Výrobky M. Asam® MAGIC FINISH jsou vyvíjeny v Německu – každá receptura a každý výrobek prochází fází výzkumu a vývoje ve vlastních laboratořích v sídle společnosti nedaleko Mnichova a do obalů jsou plněny ve vlastních výrobních závodech v Bavorsku. "Made in Germany" je příslibem kvality, kterou oceňují zákazníci po celém světě. Společnost byla založena v roce 1963. Od té doby se významně rozvinula a nabízí rozsáhlý sortiment na mezinárodní úrovni.

*M. Asam® MAGIC FINISH Make-up classic 30ml je nejprodávanější podkladový make-up za rok 2022 v kategorii dekorativní kosmetiky v drogistickém sektoru v Německu. Zdroj: NielsenIQ, skupina výrobků dekorativní kosmetika, podskupina výrobků dekorativní kosmetika ostatní, obrat v EUR, Německo, drogerie, rok 2022.