Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Lednové beauty novinky: intenzivní vůně, zimní krém a levandule s CBD

Info ikona
Kosmetika

Péče zacílená na pigmentové skvrny i studené počasí, úprava vlasů bez foukání nebo oblíbené parfémy v ještě intenzivnější verzi. Které kosmetické novinky by vám aktuálně neměly uniknout?

Karolína Demelová | 25. 01. 2023

Óda na tuberózu

Kytice křehkých bílých květů v čele s tuberózou a dotek mořského akordu – právě tak voní ikonická Do Son, která je vzpomínkou jednoho ze zakladatelů značky na jeho maminku a dětství strávené ve Vietnamu. V limitované kolekci ji teď seženete nejen v podobě toaletky a parfému, ale i svíčky nebo tekutého či tuhého mýdla.

Limitovaná kolekce Do Son, Diptyque, od 1050 Kč, butik Diptyque (Vězeňská 6, Praha 1) a Ingredients

Info ikona
1 Full range collection limited edition.jpg

Nové obzory

Do řady oblíbených vůní My Way přidává Giorgio Armani i verzi Parfum, která představuje intenzivní variaci této květinové kompozice. Základ tvoří i zde prosluněná krémová tuberóza, kterou doplňuje kosatec, svěží citrusy a pudrový a dřevitý základ s kapkou vanilky. Stejně jako ostatní flakony My Way je i tento znovuplnitelný.

My Way Parfum, Giorgio Armani, 50 ml, 2900 Kč

Info ikona
Giorgio Armani

Ve víru noci

I jediná kapka tohoto parfému vás vezme na nezapomenutelný večírek – zatím nejintenzivnější interpretace klasiky Black Opium překypuje svůdnou vanilkou, typickými kávovými akordy a květinami.

Black Opium Le Parfum, Yves Saint Laurent, 50 ml, 2830 Kč

Info ikona
Yves Saint Laurent
Další várka kosmetických novinek
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku