Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Něžná barva roku 2024 na tvářích, rtech i nehtech

Info ikona
Líčení

Připravte se na záplavu broskvových tónů, barvou roku 2024 se totiž stala Peach Fuzz. Přinášíme tipy, jak ji zakomponovat do líčení.

Karolína Demelová | 27. 12. 2023

Přivítejte sametově broskvový odstín číslo 13-1023 neboli Peach Fuzz, který vyhlásil Pantone Color Institute barvou roku 2024. Je hřejivý, něžný, uklidňující i radostný, a podle Pantone propojuje naše smysly – konkrétně chuť, zrak, hmat a čich. A my tomu věříme: tahle heboučká barva totiž musí vonět i chutnat báječně!

Mohlo by se vám líbit

Šťavnaté rty a jiskra ve tvářích

Nicméně zpět ke zraku, respektive líčení. Peach Fuzz je jasnou favoritkou v kategorii laků na nehty a tvářenek, broskvové tóny totiž sluší snad úplně každému. Lícím vdechnou mladistvou jiskru a vyvolají dojem, že jste se vrátily z prodlouženého spa víkendu.

Co se týče rtů, hlasujeme pro šťavnatý finiš krémových a pečujících rtěnek, zabarvených balzámů anebo lesků a olejů. Na očních víčkách vypadá barva roku a její příbuzné odstíny skvěle v kombinaci s teple hnědými, okrovými nebo narůžovělými tóny, vyzkoušet ji ale můžete i samostatně coby sólistku.

Něžná barva roku 2024 na tvářích, rtech i nehtech
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku