Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Od rovných vlasů až po ofinu! Prohlédněte si vlasovou proměnu Kate Middleton

Info ikona
Kate Middleton

Kate Middleton nepatří k ženám, které by s účesy neustále experimentovaly. Přesto jsme si za posledních deset let mohli všimnout, že vlasy vévodkyně z Cambridge prošly mnoha změnami – od zesvětlení až po ofinu.

Život v královské rodině s sebou bezpochyby přináší mnoho psaných i nepsaných pravidel. A tak je zřejmé, že urozené dámy nemohou experimentovat s netradičními účesy nebo šílenými barvami na vlasy. Důkazem je Kate Middleton, kterou už od dob randění s princem Williamem známe jako brunetku. Na první pohled by se tedy mohlo zdát, že Kate Middleton neustále vsází na jeden a tentýž účes. Pokud ale nahlédnete do naší galerie, rázem zjistíte, že i vévodkyně z Cambridge si s vlasy umí zajímavě, a přitom stále vkusně, pohrát.

Vlasová evoluce Kate Middleton

Bruneta - nebruneta

Pravděpodobně jedna z nejrazantnějších vlasových proměn přišla v roce 2013, kdy vévodkyně Kate ustoupila od tmavě hnědé barvy vlasů a dala přednost světlým melírům. Důkazem je ikonická fotografie, na které Kate drží v náručí čerstvě narozeného prince George. Mimochodem, obdobně zesvětlené vlasy nosila vévodkyně Kate také v říjnu 2020. Naopak na premiéru filmu No Time to Die v září 2021 dorazila Kate Middleton v tmavě hnědých vlasech, které byly upravené v elegantním drdolu.

Nedílnou součástí účesu Kate Middleton je také ofina v různých délkách. Zatímco na začátku vztahu s princem Williamem jsme ofinu na Kate Middleton zahlédnout nemohli, po královské veselce přišla ofinová revoluce. Už v listopadu 2014 měla Kate přední vlasy střižené na kratší délku, avšak pro skutečnou ofinu se Kate rozhodla o rok později, v říjnu 2015. Následně si Kate nechala přední prameny dorůst. Druhou šanci ofině dala v březnu 2020.

Zdroj: graziadaily.co.uk

Mohlo by se vám líbit