Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

8 nejoblíbenějších kosmetických produktů princezny Kate, které stojí méně než 1000 Kč

Info ikona
Kate Middleton

Každá žena má ve své koupelně oblíbené produkty, na které nedá dopustit, a tak je kupuje stále dokola. Postupem času se tak stanou srdcovou záležitostí a na experimentování není chuť. Stejně to má i jedna z nejvlivnějších žen na světě. Čekali byste u budoucí královny pouze luxusní produkty, které svou cenovkou odpovídají čtvrtině běžné výplaty?

Pak budete nejspíš překvapení, protože i přes to, že si princezna z Walesu, která nedávno oslavila 42. narozeniny, může i takový luxus s klidným svědomím dovolit, některé zdroje říkají něco zcela jiného.

I přes to, že si Kate Middleton svoje soukromí kvůli královské etiketě pečlivě střeží, občas uniknou informace o tom, kam a co chodí Kate nakupovat nebo ji fotograf zachytí na Wimbledonu ve chvíli, kdy si nanáší svůj oblíbený lesk na rty.

Mohlo by se vám líbit

Přirozená krása

Mnozí si jistě představí tým kadeřníků a vizážistů, který se denodenně okolo Kate motá a stará se o to, aby vypadala perfektně. Web Graziadaily ale uveřejnil, že Kate je celkem skromná. Nejen, že se líčí sama, ale používá produkty, které jsou známy ženám po celém světě a nestojí více než 1300 Kč. O princezně z Walesu to vypovídá i to, že dává přednost jednoduchosti nejen v módě, ale na tuto vlastnost sází i u kosmetiky. 

Nejde jí totiž o značku nebo o cenu, ale o to, jak se v produktech cítí a jak fungují. Pokud je vám tedy blízký princezny nenápadný styl a vkus, můžete si pořídit stejné beauty pomocníky, které sama používá.

8 nejoblíbenějších beauty produktů Kate Middleton

Pro každý den

Kate byla královským fanouškem spatřena v Boots na King’s Road, jak si vybírá pleťový krém NIVEA. Prý si oblíbila také šípkový olej – jeho organickou verzi od kosmetické značky Trilogy, který se stal po rozkřiknutí této informace natolik populární, že se prý podle webu Huffington Post prodává každých 20 vteřin jedna lahvička.

Manželka prince Williama má ráda výraznější líčení očí – ve svatební den prý za jejím kouřovým líčením stála paletka Naked od Urban Decay, která se dnes už bohužel neprodává. Značka ale přišla s novými verzemi, které si stále nesou stejný základ. Kromě toho má prý ráda i samoopalovací produkty od značky St.Tropez, bronzer od Bobbi Brown, lesk na rty od Clarins nebo Kérastase produkty na vlasy.  

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku