Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Perfektní účes můžete mít i bez kadeřníka!

Info ikona
kulmování vlasů

Profesionální hair stylista dokáže často s našimi vlasy doslova kouzla, která byste určitě i vy ráda přenesla do svého každodenního života. Kdo by také nechtěl mít good hair day každý den?

Promotion | 11. 09. 2023

Krásné, zdravé a upravené vlasy nejen zvyšují sebedůvěru, ale také ovlivňují, jak nás vnímají ostatní. Na každodenní péči profesionálního stylisty ale většině z nás nezbývají čas ani peníze. I bez každodenní návštěvy salonu ale můžete mít účes, po kterém toužíte. Stačí jen rozpoznat, co vaše vlasy potřebují, správně o ně pečovat, nevynechávat pravidelné návštěvy kadeřníka a také používat kvalitní profesionální stylingové nástroje.

Americká značka Hot Tools vám nabídne ty správné nástroje, s nimiž si svůj vysněný look vykouzlíte během chvilky. Na trhu se pohybuje více než 30 let a její kořeny sahají do komunity profesionálů, kteří stylingovým nástrojům Hot Tools naprosto důvěřují. Vynikají totiž špičkovou technologií a propracovaným designem a pyšní se také řadou ocenění. V Čechách jsou k dostání již více než 5 let na e-shopu Salononline.cz. 

Dechberoucí objem

Oblíbila jste si objemné foukané vlny anebo třeba nadýchanou ofinu? Tento typ účesu je nesmrtelný, působí nesmírně žensky, ale vyžaduje celkem velkou dávku zručnosti při práci s fénem a s kulatým kartáčem. Kromě šikovnosti obnáší tvorba vln i čas, kterého ale určitě ani vy nemáte nazbyt. Řešení nabízí revoluční foukací kartáč Volumiser, který zvládne v jediném kroku vlasy vysušit a zároveň i hezky dotvarovat a perfektní foukaná je s jeho pomocí hračka. Levou zadní zvládne zachránit i zplihlé vlasy po návštěvě fitka nebo když vás po cestě na důležitou schůzku zastihne déšť. Vlasy stačí pouze navlhčit, Volumiser je krásně pozvedne u kořínků a vykouzlí požadovaný tvar. Volumiser se prodává v setu s různými velikostmi kartáče, takže i majitelky kratších vlasů si přijdou na své.

Info ikona
volumiser

Jak pracovat s Volumiserem?

1. Vlasy rozdělte do sekcí a použijte tepelnou ochranu. Doporučujeme investovat do kvalitní profesionální kosmetiky.  

2. Vlasy vysušte fénem asi z 80 %. 

3. Vlasy opět rozdělte do 2–3 sekcí a Volumiser nastavte na požadovanou teplotu. Čím nižší teplota, tím lépe pro vaše vlasy. 

4. Jednotlivé prameny postupně podfoukejte od kořínků a u konečků je podtočte směrem dovnitř. 

5. Na závěr doporučujeme použít texturizační sprej a lak na vlasy 

Info ikona
volumiser

Vlny, které vydrží

Máte raději ležérní vlny s kapkou divokosti? Zatím jste ale neobjevila techniku, která by vám zajistila efekt, který jste si představovala? U takového typu účesu bývá často problém i fakt, že tento typ účesu příliš dlouho nevydrží, obzvlášť když máte jemné vlasy. Ideálním nástrojem pro nedbalé vlny je kulma, která by ale měla umět perfektně pracovat s potřebnou teplotou. Kulma Curl Bar s digitálním displejem a časovačem to ohlídá za vás správnou teplotu i čas nahřívání. Její ikonický tvar ale považujeme za její největší přednost. Díky němu se s ní pracuje opravdu snadno, rychle a máte při práci lepší kontrolu nejen nad tvarem vln, ale také se díky němu dá snadněji předcházet poškození vlasů.

Info ikona
Curlbar

Vytvořte si uvolněné vlny, které vydrží celé hodiny! 

  1. Ošetřete vlasy termo ochranným sérem s mírnou fixací.

  2. Zvolte optimální velikost pramenu a poté začněte asi 5 centimetrů od kořínků. Držte kulmu Curl Bar vertikálně a opatrně na nástavec namotejte pramenem vlasů.  

  3. Nechte vlasy zcela vychladnout, než je finálně upravíte.  

  4. Pro extra výdrž přelakujte lakem na vlasy.

Tip od stylistů – pro maximální výdrž vln ještě horké stočené prameny opatrně sepněte a uvolněte je až po vystydnutí. Opravdu to funguje!

Info ikona
curlbar

Společnost Salon Professional s.r.o. je oficiálním distributorem značek Hot Tools, Balmain Hair Couture a Zenz Organic pro Česko a Slovensko, takže všechny zobrazené produkty doporučujeme zakoupit přímo od dodavatele. 

Měření