Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Testování s Marianne: Jak dopadla novinka v péči proti padání vlasů Kérastase Genesis?

Info ikona
Kerastase

Rozlučte se s nadměrným vypadáváním vlasů stejně jako naše testerky nové řady Genesis pro silné a jemné vlasy. Jak jim produkty vyhovovaly?

Promotion | 23. 07. 2021

Nacházíte denně na podlaze nebo ve sprše hodně vlasů? Nejste jediná. Padání vlasů trápí až 88 % žen po celém světě, ať už jde o padání z důvodu lámání nebo oslabených kořínků. Značka Kérastase se proto rozhodla řešit tento problém revolučně. Ve spolupráci s experty z oblasti dermatologie, výživového poradenství a péče o vlasy vyvinula novinku pro všechny typy vlasů a různé příčiny jejich padání.

Řada Genesis byla vytvořená s vysokým důrazem na efektivitu a kvalitu ingrediencí, které cílí přímo na původ oslabení vlasů. Kmenové buňky plesnivce alpského pomáhají vlasu udržet si hydrataci a současně fungují jako antioxidant. Obsah aminexilu v produktech podporuje růst a pevnost vlasů a kořen zázvoru působí proti vnějším agresivním faktorům, kterým vlasy čelí.

Info ikona
Kerastase

A co na novinku říkají naše testerky?

Vybrali jsme deset žen, kterým jsme zaslali balíčky s péčí Genesis přímo na míru. Pět z nich obdrželo produkty pro silné vlasy a druhá polovina pro jemné vlasy. Dámy novinku testovaly po dobu čtyř týdnů.

Co testovací balíčky obsahovaly?

Sada pro jemné vlasy:

  • Šamponová lázeň Bain Hydra – Fortifiant

  • Lehká péče Fondant Renforcateur

  • Finální péče Defense Thermique

  • Sérum Anti-Chute Fortifiant

Sada pro silné vlasy:

  • Šamponová lázeň Bain Nutri – Fortifiant

  • Hloubková péče Masque Reconstituant

  • Finální péče Defense Thermique

  • Sérum Anti-Chute Fortifiant

Info ikona
Kerastase

Podle reakcí testujících je jako první zaujala vůně „Je naprosto famozní. Velmi ženská, decentní a přitom svěží. Na léto jako stvořená. Cítím se s voňavými a ošetřenými vlasy daleko sebevědoměji,“ uvedla testerka Alena, která měla k dispozici přípravky pro jemné vlasy. Testující Šárku nejvíce oslovil šampon. „Stačí opravdu malé množství a krásně pění.“ Dále dodala, že emulze na fénování taky krásně funguje, protože konečky vlasů nejsou vysušené.

Info ikona
Citát

Pak tu byly dámy, které testovaly řadu pro silné vlasy. Testerka Jana po prvním použití uvedla, že „vlasy byly jemňoučké a prsty po nich klouzaly jako po saténu.“ A testující Tereza dodala, že měla pocit, jako by se zrovna vrátila od kadeřníka. Nejvíc ohlasů přišlo na termoochranné sérum, po kterém jsou vlasy plné života, zdravé a lesklé. A jak hodnotí svou zkušenost testující Věra? „Nevěřila jsem tomu, ale ty produkty jsou prostě zázrak. Hodnocení vypadávání vlasů chce delší dobu na zkoušení, každopádně vlasy jsou po použití krásně hladké, nejsou krepaté, velmi dlouho vydrží svěží, nemastné.“

Info ikona
Kerastase

A nyní je to na vás, abyste vyzkoušeli sílu nové ředy Genesis. Zvolíte tu pro silné, nebo jemné vlasy?