Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Jak porazit pigmentové skvrny?

Info ikona
Nivea sérum s modelkou

Nevzhledné tmavé skvrny či jizvičky způsobené nadměrným slunečním zářením, věkem nebo třeba pupínky, trápí mnoho žen i mužů v každém věku. Značka NIVEA přiedstavila novou řadu Cellular Luminous630, která slibuje řešení tohoto problému, což potvrdilo 96 % čtenářek. Po používání séra jsou i podle nich pigmentové skvrny méně viditelné!

Promotion | 23. 10. 2023

Pigmentové skvrny mají různé příčiny a neexistuje univerzální produkt, který by s nimi účinně bojoval. Záleží na tom, co tyto nedokonalosti způsobilo a na potřebách konkrétní pleti. Ženy ve středním věku se suchou pletí a vráskami potřebují jinou péči než mladší ženy s jizvami po akné.

NIVEA to bere v potaz a vyvinula produkty, které se zaměřují na příčiny vzniku pigmentových skvrn. Tyto skvrny mohou vzniknout nejen slunečním zářením, ale také hormonálními změnami během těhotenství nebo menopauzy, ale i kvůli pupínkům, popáleninám, kožním onemocněním nebo jiným poškozením kůže.

Info ikona
Modelky

NIVEA uvedla první sérum proti pigmentovým skvrnám s patentovanou složkou LUMINOUS630® již v roce 2020. Nyní přichází s rozšířenou řadou sér proti skvrnám LUMINOUS630®, která se zaměřuje na hlavní příčiny vzniku pigmentových skvrn. Díky tomu, že pracuje na buněčné úrovni, je skutečně účinná a přináší první viditelné výsledky již za dva týdny.  

Čtenářky Marianne s různými typy pleti měly jedinečnou možnost vyzkoušet, zda je řada Cellular Luminous630 skutečně tak účinná.

Info ikona
Sérum NIVEA

Z jakých sér si mohly vybrat?

NIVEA Sérum proti pigmentovým skvrnám Cellular Luminous630® vyrovnává produkci melaninu, který stojí za vznikem pigmentových skvrn způsobených slunečním zářením nebo hormonální nerovnováhou. Toto lehké sérum obnovuje sjednocený vzhled pleti a zabraňuje vzniku nových skvrn. Díky průlomové patentované látce Luminous630, působící na buněčné úrovni, jsou výsledky viditelné již po 2 týdnech používání.

NIVEA Omlazující sérum proti pigmentovým skvrnám CELLULAR LUMINOUS630® redukuje a zesvětluje tmavé skvrny a zabraňuje vzniku nových a obsahuje i další účinné látky jako kyselinu hyaluronovou (vyplňuje a intenzivně hydratuje pleť) a kolagenový booster (obnovuje objem pleti a vyplňuje hluboké vrásky).

NIVEA Sérum CELLULAR LUMINOUS630® je určeno pro mastnou a smíšenou pleť s akné. S obsahem LUMINOUS630® redukuje tmavé skvrny, kyselina salicylová čistí pleť, hyaluronová kyselina hydratuje a extrakt zeleného čaje reguluje maz. Pomáhá pleť vyhladit a zmatnit.

Info ikona
sérum NIVEA

Jak zní jejich verdikt?

Značka NIVEA testující nezklamala. Nová pleťová séra vzbudily nadšení, obzvlášť jejich textura, která se velmi příjemně roztírá po pleti a skvěle se vstřebává, takže nezanechává na obličeji nepříjemný pocit. Naopak je pleť hezky vyživená a hydratovaná.

Celých 100 % čtenářek séra vyhovovaly a chválily si jeho texturu a pocit po nanesení!

Info ikona
text od čtenářky
Info ikona
text od čtenářky

Kromě toho 96 % čtenářek potvrzuje, že jsou pigmentové skvrny po dvou týdnech používání světlejší a méně viditelné.

Info ikona
text od čtenářky

Pleťová séra CELLULAR LUMINOUS630® tak poskytují efektivní pomoc v boji proti všem typům pigmentových skvrn, což je skvělá zpráva pro všechny toužící po co nejdokonalejší a nejzářivější pleti.

Kredit: Foto: Petr Weigl, styling: Radka Sirková, MUAH: Sabina Homolová, video: Filip Jägr

Měření