Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Zapojte se do testování a vyzkoušejte vlasovou kosmetiku Schwarzkopf GLISS

Info ikona
Otestujte s námi pečující kosmetiku Henkel GLISS

Líbíte se rády? A kdo ne! My v Marianne víme, jak důležité je pro naše sebevědomí mít krásné a zdravé vlasy. Proto vám nabízíme skvělou příležitost otestovat řadu výrobků Schwarzkopf GLISS. Pokud vás trápí roztřepené konečky, nebo lámavé a suché vlasy, nebo máte vlasy silně poškozené, je tento test určený právě pro vás. Vyzkoušejte své štěstí a přihlaste se do testování ještě dnes.

Promotion | 19. 04. 2024

Čtenářské testování připravujeme ve spolupráci s Testujto.cz. Vše začíná vaší registrací. Vybrané čtenářky potom obdrží sadu výrobků Schwarzkopf GLISS k otestování. Vaším úkolem bude v pohodlí domova po dobu XY dní výrobky otestovat a následně se o své zkušenosti podělit formou recenze. Je to snadné.

Jaké výrobky budete testovat?

Schwarzkopf Gliss už po celá léta pečuje o zdraví vašich vlasů a vlasové pokožky. Právě nyní máte šanci otestovat 3 řady – Split Ends Miracle s maskou na vlasy Liquid Silk, Oil Nutritive a Ultimate Repair. V každé vlasové rutině najdete šampon, expresní kondicionér ve spreji a 4v1 masku na vlasy. Expresní kondicionér ve spreji funguje i jako ochrana při tepelné úpravě, a to až do 230 °C. Maska na vlasy obsahuje HAPTIQ systém pro obnovu vlasů, který obnovuje vlasové vazby a obaluje vlas ochrannou vrstvou. S těmito produkty budete mít o 100 % silnější vlasy.

Split Ends Miracle a maska na vlasy Liquid Silk

Řada Split Ends Miracle je určená pro mírně poškozené vlasy se sklony k roztřepeným konečkům. Řada kombinuje iontový komplex a olej z hroznových semínek. Vlasy dlouhodobě zaceluje, posiluje a čistí.


Oil Nutritive vlasová rutina

Řada Oil Nutritive je vhodná pro lámavé vlasy, které jsou namáhané každodenním česáním a stylingem. Kombinace omega 9 a marulového oleje lámavé a poškozené vlasy intenzivně vyživí a zanechá je lesklé a hladké.


Ultimate Repair vlasová rutina

Řada Ultimate Repair je vhodná pro suché a silně poškozené vlasy především vlivem častého barvení, stylingu a působení tepla. Vlasům dodává keratin a intenzivně a hloubkově regeneruje vlasovou strukturu. Díky tomu budou vlasy odolnější a lesklé a budou se méně lámat.


Všechny produkty Schwarzkopf Gliss jsou certifikovány PETA (nejsou testovány na zvířatech). Značka myslí i na udržitelnost: šampony obsahují až 91 % ingrediencí přírodního původu, kondicionéry 87 % a masky 97 % včetně vody. Obaly jsou zčásti vyrobeny z recyklovaných materiálů.

Dopřejte vašim vlasům inovativní péči a přihlaste se do testování ještě dnes.

Měření