Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Testováno čtenářkami: Jak jsou ženy spokojeny s novou generací přípravků Schwarzkopf GLISS?

Info ikona
Stojící modelky s načesanými vlasy

Poddajné, lesklé, na pohled krásné a zdravé vlasy. Takové by chtěla každá z nás. Jenže ve skutečnosti se potýkáme s lámavými, suchými vlasy, které jsou unavené a někdy i poškozené. A rozhodně tak nenaplňujeme rčení: Vlasy, koruna krásy.

Promotion | 29. 05. 2024
Měření

Čtenářky dostaly možnost otestovat pečující produkty generace Schwarzkopf GLISS. Jak testování dopadlo? Co testerky potěšilo a překvapilo?

Najděte si to, co potřebujete

Schwarzkopf GLISS, to je skutečná revoluce v péči o vlasy. Přichází s inovativní novinkou, kdy si díky snadnému označení na obalu od 1 do 3 snadno najdete přesně to, co vaše vlasy potřebují.

Testovaly se tři řady – Split Ends Miracle s maskou na vlasy Liquid Silk, Oil Nutritive a Ultimate Repair.

Součástí každé řady je šampon a expresní kondicionér ve spreji a 4v1 maska na vlasy, která obsahuje HAPTIQ systém, který obnovuje vlasové vazby a obaluje vlas ochrannou vrstvou. Každá žena si sama vybere, jak masku použije – jestli před aplikací šamponu, jako kondicionér, jako masku nebo jako bezoplachový balzám.

Co je třeba zdůraznit je, že produkty Schwarzkopf Gliss nejsou testovány na zvířatech, a že šampony obsahují až 91 % ingrediencí přírodního původu, kondicionéry 87 % a masky 97 % včetně vody. Obaly jsou navíc částečně vyrobeny z recyklovaných materiálů.

Split Ends Miracle s maskou na vlasy Liquid Silk

Řada Split Ends Miracle je určená pro mírně poškozené vlasy se sklony k roztřepeným konečkům. Poskytuje střední péči a kombinuje iontový komplex & olej z hroznových semínek pro regeneraci poškozených vlasových vláken, které dlouhodobě zaceluje, posiluje a čistí pro pocit silných a zdravě vypadajících vlasů.

Vyzkoušela ji Petra, po dvou týdnech používání šamponu si rozhodně všimla zlepšení kvality vlasů. „Vlasy působí zdravěji, jsou jemnější na dotek. Roztřepené konečky, které byly dříve viditelné, se po používání zdají být méně výrazné. Přestože úplné zázraky jsem nezaznamenala, celkový vzhled vlasů je výrazně lepší,“ míní Petra s tím, že šampon má příjemnou texturu, snadno se nanáší a dobře pění. Potěšila ji i jemně květinová vůně.

„Šampon Schwarzkopf Gliss – Split Ends Miracle je výbornou volbou pro ty, kteří hledají řešení pro roztřepené konečky a celkové zlepšení stavu vlasů. I když nemusí zcela odstranit všechny problémy s roztřepenými konečky, výrazně přispívá ke zlepšení jejich vzhledu a zdraví,“ doplňuje testerka Petra.

Oil Nutritive

Řada Oil Nutritive nabízí střední až hloubkovou úroveň péče, konkrétně šampon a expresní kondicionér úroveň 2, maska na vlasy úroveň 3 a je vhodná pro lámavé vlasy, které jsou namáhané každodenním česáním a stylingem. Řada kombinuje omega 9 a marulový olej, obojí lámavé a poškozené vlasy intenzivně vyživí.

Tuto řadu testovala Lada. „Obsahuje šampon, masku a kondicionér. Jako první mě zaujala příjemná vůně šamponu, která vydrží poměrně dlouho. Kondicionér je bezoplachový, takže se nanáší na vlhké nebo suché vlasy, je to pro mě nezvyk, ale vlasy po aplikaci byly krásně jemné a pomáhá především na roztřepené konečky. Masku jsem zkoušela jednou, ale jsem prozatím spokojená,“ popisuje výsledky testování Lada.

Ultimate Repair

Po poslední řadě Ultimate Repair by měly sáhnout ty z nás, které trápí vlivem častého barvení, stylingu a působení tepla suché a silně poškozené vlasy. Produkty vlasům dodávají keratin a intenzivně a hloubkově regenerují jejich strukturu. Díky tomu jsou odolnější a lesklé a budou se méně lámat.

Pro Nikolu byla řada Gliss Ultimate Repair opravdovou záchranou. „Dříve jsem zkoušela různé jiné značky a vždy jsem měla vlasy naprosto mastné a bez objemu. Tato řada mi vlasy zjemnila, ale nechala jim svůj objem. Vlasy jsou hladké, jako bych právě vyšla z kadeřnictví,“ vyzdvihuje testerka Nikola s tím, že příjemným bonusem je, že vlasy krásně voní.