Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Trendy valentýnská manikúra: Inspirace pro rok 2024

Ať už svátek zamilovaných slavíte, nebo ne, valentýnská manikúra je v únoru povolena. Využijte tento čas a udělejte ze svých nehtů drápky lásky. Kromě vášnivé rudé můžete zkusit vkusný minimalismus v podobě drobných srdíček, které si hravě zvládnete vykouzlit i doma. Nechte se inspirovat láskou a těmito krásnými manikúrami.

Valentýn je jediný den v roce, kdy si holky smějí ozdobit nehty srdíčky a nikdo je nemůže soudit. Pokud máte pocit, že takové zdobení patří jen na nehty puberťaček, rozhodně tomu tak není. Valentýnská manikúra nabízí nepřeberné možností pojetí. Pokud nejste zastánkyně kýče, nechte se inspirovat vkusnými vzory a nápady. Můžete je pak zadat své manikérce, nebo si na ně troufnout sama doma. Poradíme vám jak na to.

Mohlo by se vám líbit

Oslavte Valentýna ve velkém stylu. Tyhle dárky potěší každého

Oslava lásky je tady a vy můžete svému protějšku dát najevo, jak vám na něm záleží. Chcete vybrat překvapení, které opravdu potěší? Připravili jsme pro vás pár tipů.
marianne.cz

Valentýnská manikúra: Drobná srdíčka na oslavu lásky

Tahle drobná srdíčka na nevýrazném jednobarevném podkladu jsou naprosto kouzelná a každého minimalistu pohladí po duši. Ozdobit si s ním můžete každý nehet, nebo si zvolte jen jeden. Ani v umístění se meze nekladou, ať zvolíte jakékoliv, bude to vypadat skvěle.

Tato rozkošná srdíčka si s trochou šikovnosti zvládnete namalovat i doma. Nejprve nehet přetřete podkladovým lakem. Po řádném zaschnutí naneste dvě tenké vrstvy vámi zvoleného laku, a pak už stačí vzít do ruky zdobící kuličku. Namočte ji do laku barvy srdíčka a na nehtu udělejte dvě drobné tečky těsně vedle sebe. Tak vznikne vršek srdíčka. Vyměňte zdobící kuličku za tenký štěteček a dokreslete obrys srdíčka směrem do špičky. Pak už jen stačí stejným štětečkem ozdůbku vybarvit. Buďte hlavně trpěliví a před použitím vrchního laku počkejte dostatečně dlouho, aby se vám vaše dílo nerozmazalo. Tímhle způsobem si patrně zvládnete ozdobit jen jednu ruku, podle toho, zda jste pravák či levák. Nicméně se zbytkem může pomoci dcera, šikovný partner nebo kamarádka. A pokud budou srdíčka na nehtech jen jedné ruky, může se to také považovat za originální styl.

Tip: Pokud nemáte zdobící propriety, dobře poslouží i hlavička špendlíku a na rovné čáry použijte dentální párátko s nití.

Valentýnské tečky a puntíky

Pokud nemáte na tvorbu srdíček odvahu a nepovažujete se za příliš zručnou, lépe se vám budou dělat podobným způsobem tečky. Umístěte jednu na každý nehet, nejlépe vypadají ve spodní části uprostřed. Dále si jimi můžete ozdobit celé nehty a pro větší pestrost prostřídejte na jednom nehtu více barev. Kombinace jednotné barvy kromě jednoho drápku, který celý opuntíkujete také není vůbec špatný nápad. Stačí zapojit fantazii.

Oslnivý třpyt při láskyplných dotecích

Pro tento zamilovaný slavnostní večer jsou třpytky jako dělané. Taková manikúra dodá na kráse každému nehtu na něžné ženské ruce. Jen je třeba zvolit správný odstín, aby to nepůsobilo lacině a kýčovitě. Ideální volbou bude zlatá, stříbrná, světle růžová, i červená, ale hlavně vkusně.

Mohlo by se vám líbit

Vyzkoušejte 30 sekundový psychologický trik, který vám může zachránit manželství

Všichni máme chvíle, kdy litujeme něčeho, co jsme řekli naší drahé polovičce při hádce. Naštvané nebo frustrované reakce na určité situace mohou způsobit spirálu negativních interakcí, které nakonec ukončí vztah. Tento cyklus jde ale přerušit jednoduchým psychologickým trikem.
marianne.cz

Barva lásky není jen červená

I když si s láskou a Valentýnem každý hned spojí červenou barvu a v obchodních domech máte během února pocit, že doslova vidíte rudě, valentýnské nehty se nemusí striktně držet jen této barvy. Skvěle se hodí i růžová, ale postačí černá nebo bílá. Záleží jen na vás, která je nejblíž vašemu srdci.

Sofistikovaná francouzská manikúra v barvě vášně

Pokud byste přece jenom radši něco sofistikovanějšího, zvolte nesmrtelnou francii, ale místo bílé si okraje nehtů ozdobte rudou či růžovou. Místo konkrétních srdíček také můžete zvolit neurčité zvlněné linky, které nádech lásky jen naznačují.

Valentýnská manikúra 2024
Zdroj článku

Související články

Poradna
Boho styl nepřestává být trendy: Vytvořte si stylové patinované dekorace doslova za korun a během pár minut

Boho styl nepřestává být trendy: Vytvořte si stylové patinované dekorace doslova za korun a během pár minut

Dobrý nápad
Recept na žemlovku: Na téhle by si pochutnaly i naše babičky

Recept na žemlovku: Na téhle by si pochutnaly i naše babičky

Móda
Do parného horka i do klimatizace: 3 outfity, které jsou vhodné ven i do kanceláře

Do parného horka i do klimatizace: 3 outfity, které jsou vhodné ven i do kanceláře

Móda
V létě 2024 obujte boty, na které nedaly dopustit Audrey Hepburn ani Marilyn Monroe. Kačenkové podpatky jsou letos překvapivě trendy

V létě 2024 obujte boty, na které nedaly dopustit Audrey Hepburn ani Marilyn Monroe. Kačenkové podpatky jsou letos překvapivě trendy