Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Oslavte Valentýna ve velkém stylu. Tyhle dárky potěší každého

Info ikona
zamilovaný pár

Oslava lásky je tady a vy můžete svému protějšku dát najevo, jak vám na něm záleží. Chcete vybrat překvapení, které opravdu potěší? Připravili jsme pro vás pár tipů.

Promotion | 12. 02. 2024

Není třeba utrácet za drahé dárky, na svatého Valentýna stačí dát svému partnerovi najevo lásku malým gestem. Důležité je, že na něj myslíte a vyjadřujete své pocity. Třeba najdete inspiraci v některém z našich tipů.

Věčná květina 

Květina jako dárek pro ženu je valentýnská klasika. Zkuste být letos trochu originální. Napadá vás, jak své drahé polovičce originálně vyznat věčnou lásku? Co třeba věčnou květinou! Tahle růže v luxusní skleněné dóze nikdy neuvadne a bude dokonale symbolizovat vaše city. Je obklopena zářivými LED světýlky, takže skvěle poslouží také jako ambientní lampička. Ano, na e-shopu Výprodej povlečení najdete kromě lůžkovin a měkkých dárků i stylové dekorace za pár korun.  

 

Info ikona
věčná květina

Nechte se unášet na vlně lásky 

Svátek svatého Valentýna nám nabízí jedinečnou příležitost věnovat se pouze sobě navzájem a společně si užít i ty nejvíce obyčejné momenty. Připravte si společně výtečné cappuccino z kvalitní zrnkové kávy, které vás přenese do malé kavárny uprostřed pulzujícího italského města, kde o romantickou atmosféru nebude nouze. Edice Jacobs Barista Italiano inspirována uměním italských mistrů baristů vám přináší vybraná kávová zrnka, která jsou pražena delší dobu při nižší teplotě. Vyzkoušejte oblíbené ristretto, espresso nebo cappuccino silné, přesto jemné chuti, typické pro italskou kávu. Bohaté aroma v každém šálku kávy Jacobs vám připomene, že svět kolem nás je plný báječných věcí. 

Info ikona
Jacobs Barista

Exkluzivní přípitek 

Při valentýnské večeři by neměla chybět ani sklenka dobrého vína, třeba z exkluzivně vybrané řady Sommelier Collection. V Albertu si vyberte lahev, která vám sedí nejlépe. Milujete-li příjemně šumivá a suchá prosecca, je jasnou volbou růžové Prosecco Rosé DOC s vůní zralých jahod a granátového jablka. Možná vás ale více láká klasické tiché víno, jako třeba suché Chardonnay vonící po tropickém ovoci a hřebíčku, s jemně nasládlým harmonickým závěrem, nebo polosladká Pálava ze Znojemska oceněná zlatou medailí v expozici Salónu vín. Po večeři si po vzoru klasického stolování můžete dát skleničku dezertního portského Maynard’s Ruby, silného vína s čokoládovým projevem a aromatem cedrového dřeva. Chcte-li si užít romantický večer s čistou myslí, sáhněte po nealkoholickém víně La Grande Celebration. 

 

Info ikona
Porto

Darujte japonskou filozofii 

Slyšeli jste někdy o staletími prověřené japonské filozofii IKIGAI? Pokud se vám ji podaří zapojit do života, můžete se těšit na spokojenost a štěstí. A přesně takový dárek darujte tomu, koho milujete. Lekce Šťastnější život s IKIGAI připravila v rámci Extrakurzů Libuše Petrovic. Libuše je profesionální koučka, která se ve spolupráci se svými klientkami pokouší jejich životy měnit k lepšímu. Má ráda život, užívá si ho a nejčastěji je k vidění s úsměvem na rtech. 

 

Info ikona
extrakurzy

Amerika plná dobrot 

Tomu, kdo rád tráví čas v kuchyni, udělá určitě radost kuchařka. Sáhněte po takové, která je originální a obdarovaný se díky ní naučí něco úplně nového. Jmenuje se Americká krása aneb objevte všechny chutě Nového světa a pochází z Edice kuchařek Apetit na cestách. Je plná méně či více známých receptů na zaoceánské dobroty. Protože Amerika není zdaleka domovem jen hamburgerů, hotdogů a donutů, ale i spousty dalších lahůdek. 

Info ikona
kuchařka apetit
Měření