Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Účes jako pro princeznu? Vsaďte na znovuzrozený Lady Diana bob

Info ikona
Princezna Diana

Když se řekne princezna Diana, všichni si vybavíme její ikonický účes. Prameny sestříhané u lícních kostí, jemný rozcuch a blond barva proměnily vlasy Lady Di v účes, po kterém prahla půlka Velké Británie. Vypadá to ale, že tzv. Diana bob zažívá reinkarnaci, a tak lze očekávat, že půjde o jeden z nejžádanějších účesů letošního léta.

Většina lidí vnímá princeznu Dianu jako módní ikonu, která několikrát předběhla svou dobu a vynesla do společnosti kousek, za který bychom jí v současné době utrhli ruce. Pravdou ale zůstává, že nadčasový byl také její účes. O tzv. Diana bobu si v osmdesátých letech špitaly kadeřnické salóny nejen v Londýně, ale také za oceánem. A tak kadeřnice a kadeřníci stříhali jeden „účes na Dianu“ za druhým. Všichni ale víme, že historie se opakuje, a pro módní trendy a účesy to platí dvojnásob. Připravte se tedy na návrat Dianina bobu v moderním hávu!

Můžeme jenom hádat, zda na „modern Diana bob“ poprvé poukázala hvězda seriálu Koruna  Emma Corrin, nebo Kristen Stewart, která v současné době natáčí životopisný film Spencer. Ať tak či onak, obě herečky pojaly Dianin bob po svém a ukázaly, že tento účes je doopravdy nadčasovou záležitostí. Pokud pokukujete po účesu à la Diana, pak se svěřte do rukou kadeřníka, který délky vlasů chytře sestříhá u lícních kostí a dodá vlasům jemný rozcuch. Při domácí úpravě postačí, když vlasy pouze lehce vyfoukáte a použijete sprej s mořskou solí, díky kterému budou vlasy krásně zvlněné. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit