Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Vyspěte se do krásy aneb Noční masky, které s vaší pletí svedou zázraky

Info ikona
Spánek

Nechte svou kosmetiku pracovat na maximum, zatímco spíte. Experty na rychlé a viditelné výsledky jsou noční masky, které večer jednoduše použijete místo krému.

Karolína Demelová | 11. 03. 2023

Extra dávka hydratace, vyhlazení nebo třeba zklidnění a obnova – noční masky toho umí hodně, stačí si vybrat tu pravou pro svůj typ pleti a její aktuální potřeby. Jejich použití snad už ani nemůže být snazší: stačí je zkrátka jednou dvakrát týdně aplikovat namísto nočního krému (většinou můžete s klidným svědomím vynechat i sérum), nechat působit přes noc – a ráno pak už jen smýt a kochat se spokojenou pletí.

Vy spíte, maska pracuje

Jejich kouzlo spočívá v tom, že mají, podobně jako klasické krémy, příjemně lehké textury, jejich složení se ale koncentrací účinných látek vyrovná pleťovým maskám. Navíc s nimi odpadá hlídání doby působení, smývání a následné dokončování pečující rutiny. Na noční masky si zkrátka nemusíte hledat čas navíc, takže je s vysokou pravděpodobností skutečně budete používat pravidelně.

Nejčastěji se setkáte s intenzivně hydratačními nočními maskami, které ocení v podstatě všechny typy pleti, seženete ale i rozjasňující a vyhlazující, regenerační, vyživující nebo ty zacílené na zklidnění a obnovu podrážděné pokožky.

Noční směna
Zdroj článku