Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

41 momentů, kdy si vévodkyně Kate znovu oblékla své staré šaty

Info ikona
Kate Middleton

Kate Middleton moc dobří ví, co jí sluší, v čem se cítí dobře a zároveň jí není cízí pojem udržitelná móda. Nebojí se proto recyklovat své osvědčené outfity a opakovaně je oblékat na slavnostní události.

Kate Middleton je jedna z nejsledovanějších žen světa, a tak by se dalo čekat, že se pokaždé objeví ve zcela nových a neokoukaných šatech. Naštěstí je 21. století, téma udržitelné módy se dostalo až na britský královský dvůr a změnilo tam několik zajetých módní pravidel. Pro nás „smrtelníky“ je zcela běžné obléct si několikrát ten stejný outfit. V posledních letech dokonce klademe důraz na to, abychom si pořizovali kvalitní kousky, oblečení nám co nejdéle vydrželo a my tak nezatěžovali planetu následky tzv. fast fashion. Vévodkyně z Cambridge během svých let v centru pozornosti již několikrát dokázala, že recyklace oblečení není cizí ani jí. Uvědomuje si negativní dopad módního průmyslu i svůj velký vliv, a tak s grácií obléká oblíbené outfity, které jsme na ní mohli již vidět. Dříve by byla terčem posměchu, dnes ji za to lidé milují.

Kate tak jde příkladem všem ženám, které se snaží najít svůj osobitý styl. Zkrátka když se v něčem cítíte dobře, je vám to pohodlné, noste to klidně stále dokola až do roztrhání! Ať už to byl to fuschiový kabát značky Mullbery, který Kate nosila během těhotenství s princeznou Charlotte a princem Louisem, kostýmek od Alexandra McQueena, který oblékla na křtiny i na státní návštěvu, nebo krásné večerní šaty od Jenny Peckham, Kate ví, co jí sluší a nebojí se to oblékat stále dokola.

Prohlédněte si v galerii, při jakých příležitostech vévodkyně vsadila na osvědčené looky.