Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

5 párů bot, které by měla každá žena mít

I když nevěříme na ultimativní a univerzální rady, jak svůj botník dokonale vybalancovat, protože vaše potřeby a styl se liší, udělali jsme užší výběr základních bot, které by vám neměly chybět.

Ano, boty jsou – kromě diamantů – nejlepším přítelem ženy a pro některé je těžké každou sezonu nehromadit novou sbírku. Možná ale patříte k běžným smrtelnicím, které nemají nekonečný rozpočet nebo dostatečně velké úložné prostory na to, aby si mohly pořídit každý poslední trend. Nebo patříte k těm, co si pořizují stále dokola pouze jeden typ bot, potom ale přijde situace, kdy jdete například na večírek, kam se vaše kotníčkové černé boty nehodí, nebo máte chuť vyrazit v novém outfitu, který ale s obvyklým párem bot dohromady prostě nefunguje. V dalším případě si pořizujete boty unáhleně, když se do nich zamilujete na první pohled, a při zkoušení na měkkém koberci v prodejně máte pocit, že ty dvanácticentimetrové lodičky na jehlovém podpatku jsou neuvěřitelně pohodlné a tenhle odstín duhy doma ještě nemáte... Víme ovšem, do jakých modelů se investice vyplatí!

1. Kotníčkové na středně vysokém podpatku
Zkombinujete je skoro se vším, obzvlášť se hodí pro každodenní nošení.

2. Sandály bez podpatku
V létě jsou nepostradatelné.

3. Klasické lodičky
Nejlépe černé (nebo zvolte jinou neutrální barvu). Vyplatí se investovat do kvality, která zaručí větší pohodlí a dokonalý tvar.

4. Tenisky
Obrovský módní boom zažily několik sezon zpět a stále drží. Noste je k džínám i k sukni.

5. Sandály na středním podpatku
K šatům nebo trendy kratším kalhotám. Vydržíte v nich při běžném denním pobíhání, když zároveň chcete, aby vaše nohy vypadaly delší a elegantnější.

5 párů bot, které by měla každá žena mít