Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

9 tipů na stylové zimní kabáty, které vás zahřejí

Vítr fouká, teploty sotva dosáhnou deseti stupňů a déšť na sebe nenechá dlouho čekat. To znamená jediné - podzim je tu, za chvíli zima, a to si žádá pořádně teplý kvalitní kabát!

Eliška Vrbová | 25. 10. 2018

Podzimní počasí je konečně tu, a tak je ten pravý čas vytáhnout teplé svetry, šály a zejména kabáty. Letos se nosí hlavně rovné střihy, výrazné barvy, vzory, jako je kostka či zvířecí potisky, a velké knoflíky. V obchodech stojany se zimními kabáty svítí odstíny žluté a oranžové a takový hořčicový kabát s podílem vlny od londýnské značky Native Youth samozřejmě nechybí ani v našem e-shopu. Od této značky tam najdete také delší kostkovaný kabát se vzorem kohoutí stopy a úzkou červenou linkou.

Pokud se vám všudypřítomnosti žlutých kabátů přeci jen podaří odolat a budete shánět nějakou jinou výraznou barvu, můžete sáhnout po královsky modrém kabátu od slovenské značky Buffet Cina. Je to naprosto jednoduše střižený kabát z kvalitních materiálů, jako je viskóza a vlna. Možná se vám ale bude přeci jen chtít sáhnout po střídmé klasice v podobě vlněného černého či camel kabátu z dílny španělského návrhářského dua Loreak.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv kousek, nezapomínejte, že takový kabát by s vámi měl nějakou tu sezónu vydržet, a tak se raději rozhodněte pro to, co se vám skutečně líbí a sedí vám, než co se zrovna aktuálně nosí. A jestli budete hledat inspiraci, s jakými dalšími kousky kabát zkombinovat, podívejte se do galerie, kde najdete to nejlepší z "kabátového" streetstylu.

Kabátové počasí je tu!