Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Český lev 2024: Nejkrásnější róby, které vynesly české osobnosti

Info ikona
Aneta Krejčíková

31. ročník výročních cen Český lev je samozřejmě především o filmové tvorbě, ale nesmíme zapomínat ani na módní přesah. Vybrali jsme pro vás ty nejkrásnější róby z udílení těchto prestižních cen. Kdo podle vás zvolil ten nejlepší outfit? Letos je opravdu z čeho vybírat!

Klára Novotná | 9. 03. 2024

Pražské Rudolfinum ožilo 

Slavné Rudolfinum se stalo centrem dění při příležitosti udílení cen Český lev. Film a móda jdou ruku v ruce a všechny pozvané osobnosti si dávají velmi záležet na svém outfitu, ve kterém se na slavnostním večeru představí. 

Co musíte vědět o Českých lvech 2024

Klára Issová překvapila odvážnou róbou

Herečka Klára Issová překvapila přítomné odvážnou volbou šatů, které si vybrala od uznávané italské návrhářky. "Róba je od Elisabetta Franchi. Šaty mi vybíral stylista Jirka Hofbauer, je to můj dlouholetý kamarád a róbu řešíme vždycky společně. Šperky jsou od značky Roberto Coin," prozradila Klára pro Marianne.cz. Krásná herečka si dnešní den užila volnočasově a přípravy na české lvy jí netrvají hodiny. "Dnešní večer jsem si užila spíš takový volno. Šla jsem se projít, šla jsem na dezert a samozřejmě od čtyř od odpoledne jsem se připravovala, abychom pak po šesté hodině vyráželi," svěřila. 

Kapela v čele s Jenovéfou Bokovou provází celým večerem

Herečka Jenovéfa Boková nám prozradila, že na přípravy neměla úplně tolik času. "My tady celé dva dny zkoušíme s kapelou, provázíme vlastně celým večerem. Jednou jsem se stylistou Mírou vybrali šaty a podruhé už jsme oblékali na dnešek," svěřila v rozhovoru a prozradila, jak si užívá roli maminky! 

"Já jsem chtěla být doma. takže celý rok jsem byla doma až na pár dní, co jsem měla natáčení, ale mě baví bejt maminka a utíká to tak strašně rychle, že nechci ztrácet čas někde na place," popsala svůj poslední rok talentovaná herečka a dodává: "Teď už se budu pomale vracet do práce, ale jsem ráda, že jsem si ten rok nechala s dcerou." 

Nejkrásnější róby Českého lva 2024
Zdroj článku