Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Emma Stone: Hvězda, které červený koberec sluší

Info ikona
Emma Stone

Mia Dolan z muzikálu La La Land, Olive Penderghast z Panna nebo orel, Gwen Stacy z Amazing Spiderman nebo Cruella de Vil. To je jenom zlomek filmových rolí, které Emma Stone za čtyřiatřicet let svého života ztvárnila. A za tu dobu se proměnila v oslnivou hvězdu, která na červeném koberci doopravdy září.

Poprvé se objevila před kamerou v roce 2007 při natáčení snímku Superbad. Následně si střihla malé role ve filmech Rocker nebo Domácí mazlíček. O pozornost diváků si ale Emma Stone řekla až rolí ve filmu Zombieland. Psal se rok 2009, kdy se rusovlasá Emma proměnila ve filmovou star! A nutno dodat, že talent Emmy Stone oceňuje nejen veřejnost, ale také odborné publikum. Vždyť ve svých čtyřiatřiceti letech už stačila získat Oscara, Zlatý glóbus i ocenění BAFTA.

Emma Stone se pyšní nejen hereckým talentem, ale také vytříbeným vkusem. Ať už jde o volnočasové outfity nebo velké společenské róby, jenom málokdy Emma sáhne vedle. Jako lusknutím prstu se dokáže proměnit ve filmovou hvězdu 30. let nebo éterickou vílu s něžnou aurou. Není divu, že se světoví návrháři leckdy předhánějí a chtějí ji obléknout do šatů ze svých kolekcí. V galerii se můžete podívat, jak to Emmě slušelo v šatech od Valentina, Lanvina, Bottega Veneta, Chanela, Gucciho, Dolce & Gabbana, Versaceho a mnoha dalších. A s věkem se měnily i vlasy, Emma totiž nebyla vždy zrzka.

Emma Stone na červeném koberci
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku