Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

Jaké šperky se blýskly na festivalu v Karlových Varech?

Karlovarský filmový festival sice ještě není u konce, my už ale teď víme, jaké celebrity tam nejvíce zazářily. A to nejen díky krásným šperkům, kterými doplnily svoje luxusní outfity.

Lázeňská města vždy vybízela k elegantní módě. Zejména Karlovy Vary se každoročně během filmového festivalu stávají centrem módního dění. Z kolonády je pomyslné přehlídkové molo, kde celebrity ukazují své vyšperkované outfity. A šperky jsou přesně to, na co jsme se zaměřili.

Jak se říká, diamanty jsou nejlepšími přáteli žen a okouzlující herečka Jitka Schneiderová to moc dobře ví. Na talk show Libora Boučka, kam byla pozvaná jako host, si oblékla červené šaty nad kolena. Jako doplňky, které celý její look dokonale rozzářily, zvolila náušnice s diamanty, prsten a náramek. Celý model podtrhla lesklou kabelkou. Vše od značky Bvlgari.

Nepřehlédnutelné byly i šperky Gismondi, které na sobě měla Aňa Geislerová a Barbora Nesvatbová. Ta je zvolila hned ke dvěma outfitům. Jak je vidět, letošní ročník ovládly červené šaty a luxusní šperky jejich nositelky pozvedly do módních výšin.

Podívejte se do galerie, jak to dámám slušelo.